Bolest děložního čípku a podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:21
Bolest děložního čípku a podbřišku

Holky chci se zeptá od soboty me pobolivalo břicho dole při prudkem pohybu atd.. Cítila jsem se nafouknuta myslela jsem větry nebo tak i při dotyku kdyz mala po me skakala.
V neděli taks sem tam podbrisek břicho na wc chodím.
V neděli jsem uklízela atd a nějak to nebolelo.
Ale cítila jsem bolest i jako by uvnitř čípek nebo tak i jak sem. To mackala přímo nad tou. Kosti.
Dnes jsem sla radši k dr jelikož ored rokem a půl poslední stupeň prednadorovy atd…
Ale cytologie nedávno 4 měsíce zpět čistá uz 2 od te doby oka.
Dnes byl. Jiny doktor tam udělal utz ponhnatal a říkal ze nic tam není.
Dobrala jsem min týden antibiotika na zub tak. Další nepsal jen nějaké kapky algifen ty jsem nebrala zatím. Říkám ze me spíš bolí čípek ted pri dotkunuti tak zkoušel sahat a bolelo ale taková divná bolest.
Ores víkend to slo az do konecniku někdy sem. Se ani narovnat nemohla a ponahalo wc tak jsem si myslela ty větry.
Ale ted teds nevím bolí to porad utz bylo čisté.
Co s tim mam dělat říkal jestli jsem se někde nepredklanela nebo tak prudké pohyby.
Nemela jste některá mám týden do MS ale toto jsem nikdy neměla.
:roll: docela se desim ctu nějaké tlusté sttevi nadory atd zase uu radši nectu nic

Přečtěte si článek: Čípek před porodem a jeho zkracování

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 27.11.18 21:59

Od komplu ti těžko někdo poradí :think: Nemáš varixy na genitálu, v malé pánvi či v konečníku (hemoroidy)? Nemáš někde v podbřišku jizvu, která by mohla dráždit? Těhotná nejsi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:58

@pe-terka jizvu nemám heneroidy nejspíš taky ne.
Podle utz pry vše v pořádku. Říkal buď nějaký pohyb blbý nebo jestli jsem nezvedala něco nevim.
Ze by to tak bolela třeba od toho nadymani poslední dobou pořád i když na wc chodím
Těhotná nejspíš ne za týden ms a nic nenaznacuje ani na utz uvidíme za týden.
Možná to prejde říkal ze tam nic nevidí tak nevím. Stery mi nedělal.
Nic mi nebylo a od příjezdu od mamky začalo doufám ze to přejde :(
Pořád něco poslední dobou každý týden něco

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 28.11.18 08:42

Já bych si teda vyžádala kultivaci, stěry a pořádný vyšetření. Měla jsem problémy 2 roky a řešilo se to, čípky, atb, „to vymizí samo“.. Pak jsem kvůli tomu i vyměnila doktora, kterej mi řekl „Vést to takhle ještě rok, tak už buď nebudete moct mít děti, nebo jste v nejhorším mrtvá“.
Nechci tě děsit, může to být banalita.. Ale pokud doktor, kterému svěřuješ své zdraví, není ochotný tě pořádně vyšetřit v tu chvíli, kdy ty máš nějakou pochybnost, tak to není dobře. Já takhle zažila dva, kteří mi řekli „Budete se muset s tím naučit žít“.. A kdyby nebylo toho třetího, tak jsem mohla být (ač hodně dramatizováno) mrtvá.
Tak s rozvahou. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 09:35

@Breuse
Muj dr tam nebyl byl jiný
Rekl kdyby nepreslo stavte se za 14 dni
Takže..
Ale. Jako brzdi me to s přítelem sni pohl. Styk. Nix. Protože me to bolí uvnitř.
Ale začalo to. Nadymanim vím ze jako sem. Si pripadala jako bych měla zácpu a přitom wc jsem chodila.
Pak nějak přešlo a začal spodek
Tak se děsím co to může být
Nechci nekde na svátky ležet.
A porad přemýšlím zda jsem něco nezvedala těžkého nebo prudký pohyb jdyz jsem půl dne dělala úklid i to je možné.
V patek solarko a potom domu možná nachlazení netuším ale stery nedelal
:roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >