Bolest den po hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 14:10
Bolest den po hysteroskopii

Dobrý den, včera jsem byla na hysteroskopii (odstranili mi kousek přerostlé sliznice a polyp ve velikosti 11mm), po narkóze vše O. K. kromě krvácení, ale to k tomu patří, dnes jen slabě špiním, cca 4 hodiny mám dole takový divný tlak a bolest, jak kdyby tam bylo něco sešité nebo nevím, jak to popsat.
Měly jste to tak tak nebo mám jít radši zítra ke gynekologovi?
Děkuji.

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 37276 příspěvků 08.05.18 14:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera jsem byla na hysteroskopii (odstranili mi kousek přerostlé sliznice a polyp ve velikosti 11mm), po narkóze vše O. K. kromě krvácení, ale to k tomu patří, dnes jen slabě špiním, cca 4 hodiny mám dole takový divný tlak a bolest, jak kdyby tam bylo něco sešité nebo nevím, jak to popsat.
Měly jste to tak tak nebo mám jít radši zítra ke gynekologovi?
Děkuji.

mě nic nebolelo. Asi bych zítra zavolala. Třeba se to do večera uklidní, je fakt že je to tam dost podrážděné a citlivější :?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 08.05.18 14:21

Já byla bez narkózy a též mě nic nebolelo už 2 hodiny po zákroku. Také bych zítra pro jistotu zavolala a poptala se, popřípadě došla na kontrolu.

Anonymní  08.05.18 14:24
@Markéta80 píše:
mě nic nebolelo. Asi bych zítra zavolala. Třeba se to do večera uklidní, je fakt že je to tam dost podrážděné a citlivější :?

A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

cecetka
Kelišová 6856 příspěvků 08.05.18 14:28
@Anonymní píše:
A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

A proc nemuzes dodrzet klidovy rezim? :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 37276 příspěvků 08.05.18 14:31
@Anonymní píše:
A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

mě bylo jako pokaždé hodně zle po narkoze takže jsme tam zůstala přes noc ale nic mě nebolelo, fakt nic. Druhý den jsme domů dojela městskou, manžel se doma o vše postaral tak jsme si lehla a ještě usnula asi na 3h ale bolest fakt žádná, ale druhý den jsem spíš polehávala ;) Nebo zavolej do nemocnice kde Tě zákrok dělali jestli si máš vzít něco proti bolesti. Na pokoji se mnou byla paní a ta tam brečela jak jí to strašně bolí a pak pár hodin po zákroku že už ok a šla domů. Ten samý zákrok mě dělali během 1,5 roku a ani jednou žádné problémy ;)

Anonymní  08.05.18 14:37
@Markéta80 píše:
mě bylo jako pokaždé hodně zle po narkoze takže jsme tam zůstala přes noc ale nic mě nebolelo, fakt nic. Druhý den jsme domů dojela městskou, manžel se doma o vše postaral tak jsme si lehla a ještě usnula asi na 3h ale bolest fakt žádná, ale druhý den jsem spíš polehávala ;) Nebo zavolej do nemocnice kde Tě zákrok dělali jestli si máš vzít něco proti bolesti. Na pokoji se mnou byla paní a ta tam brečela jak jí to strašně bolí a pak pár hodin po zákroku že už ok a šla domů. Ten samý zákrok mě dělali během 1,5 roku a ani jednou žádné problémy ;)

Já jsem tam taky byla přes noc, dnes ráno mě pustili domů. Včera jsem jen krvácela, žádná bolest, ale teď mě to bolí neskutečně a jen na jedné straně vevnitř, jako bych tam měla něco srostlé, sešité, je to strašně nepříjemné, tak tam zítra půjdu a myslíš, že mám jít normálně do nemocnice, kde mi to dělali nebo ke svému doktorovi? :nevim:

Maria_37
Závislačka 3356 příspěvků 08.05.18 15:11
@Anonymní píše:
Já jsem tam taky byla přes noc, dnes ráno mě pustili domů. Včera jsem jen krvácela, žádná bolest, ale teď mě to bolí neskutečně a jen na jedné straně vevnitř, jako bych tam měla něco srostlé, sešité, je to strašně nepříjemné, tak tam zítra půjdu a myslíš, že mám jít normálně do nemocnice, kde mi to dělali nebo ke svému doktorovi? :nevim:
… osobně bych šla tam, kde jsi byla na hyst., protože budou v mít záznamech, jak to probíhalo, tvůj dr. ti moc neřekne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama