Bolest den po hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 14:10
Bolest den po hysteroskopii

Dobrý den, včera jsem byla na hysteroskopii (odstranili mi kousek přerostlé sliznice a polyp ve velikosti 11mm), po narkóze vše O. K. kromě krvácení, ale to k tomu patří, dnes jen slabě špiním, cca 4 hodiny mám dole takový divný tlak a bolest, jak kdyby tam bylo něco sešité nebo nevím, jak to popsat.
Měly jste to tak tak nebo mám jít radši zítra ke gynekologovi?
Děkuji.

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 38348 příspěvků 08.05.18 14:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera jsem byla na hysteroskopii (odstranili mi kousek přerostlé sliznice a polyp ve velikosti 11mm), po narkóze vše O. K. kromě krvácení, ale to k tomu patří, dnes jen slabě špiním, cca 4 hodiny mám dole takový divný tlak a bolest, jak kdyby tam bylo něco sešité nebo nevím, jak to popsat.
Měly jste to tak tak nebo mám jít radši zítra ke gynekologovi?
Děkuji.

mě nic nebolelo. Asi bych zítra zavolala. Třeba se to do večera uklidní, je fakt že je to tam dost podrážděné a citlivější :?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 08.05.18 14:21

Já byla bez narkózy a též mě nic nebolelo už 2 hodiny po zákroku. Také bych zítra pro jistotu zavolala a poptala se, popřípadě došla na kontrolu.

Anonymní  08.05.18 14:24
@Markéta80 píše:
mě nic nebolelo. Asi bych zítra zavolala. Třeba se to do večera uklidní, je fakt že je to tam dost podrážděné a citlivější :?

A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

cecetka
Kelišová 7121 příspěvků 08.05.18 14:28
@Anonymní píše:
A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

A proc nemuzes dodrzet klidovy rezim? :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 38348 příspěvků 08.05.18 14:31
@Anonymní píše:
A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

mě bylo jako pokaždé hodně zle po narkoze takže jsme tam zůstala přes noc ale nic mě nebolelo, fakt nic. Druhý den jsme domů dojela městskou, manžel se doma o vše postaral tak jsme si lehla a ještě usnula asi na 3h ale bolest fakt žádná, ale druhý den jsem spíš polehávala ;) Nebo zavolej do nemocnice kde Tě zákrok dělali jestli si máš vzít něco proti bolesti. Na pokoji se mnou byla paní a ta tam brečela jak jí to strašně bolí a pak pár hodin po zákroku že už ok a šla domů. Ten samý zákrok mě dělali během 1,5 roku a ani jednou žádné problémy ;)

Anonymní  08.05.18 14:37
@Markéta80 píše:
mě bylo jako pokaždé hodně zle po narkoze takže jsme tam zůstala přes noc ale nic mě nebolelo, fakt nic. Druhý den jsme domů dojela městskou, manžel se doma o vše postaral tak jsme si lehla a ještě usnula asi na 3h ale bolest fakt žádná, ale druhý den jsem spíš polehávala ;) Nebo zavolej do nemocnice kde Tě zákrok dělali jestli si máš vzít něco proti bolesti. Na pokoji se mnou byla paní a ta tam brečela jak jí to strašně bolí a pak pár hodin po zákroku že už ok a šla domů. Ten samý zákrok mě dělali během 1,5 roku a ani jednou žádné problémy ;)

Já jsem tam taky byla přes noc, dnes ráno mě pustili domů. Včera jsem jen krvácela, žádná bolest, ale teď mě to bolí neskutečně a jen na jedné straně vevnitř, jako bych tam měla něco srostlé, sešité, je to strašně nepříjemné, tak tam zítra půjdu a myslíš, že mám jít normálně do nemocnice, kde mi to dělali nebo ke svému doktorovi? :nevim:

Maria_37
Závislačka 3462 příspěvků 08.05.18 15:11
@Anonymní píše:
Já jsem tam taky byla přes noc, dnes ráno mě pustili domů. Včera jsem jen krvácela, žádná bolest, ale teď mě to bolí neskutečně a jen na jedné straně vevnitř, jako bych tam měla něco srostlé, sešité, je to strašně nepříjemné, tak tam zítra půjdu a myslíš, že mám jít normálně do nemocnice, kde mi to dělali nebo ke svému doktorovi? :nevim:
… osobně bych šla tam, kde jsi byla na hyst., protože budou v mít záznamech, jak to probíhalo, tvůj dr. ti moc neřekne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama