Bolest den po hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:10
Bolest den po hysteroskopii

Dobrý den, včera jsem byla na hysteroskopii (odstranili mi kousek přerostlé sliznice a polyp ve velikosti 11mm), po narkóze vše O. K. kromě krvácení, ale to k tomu patří, dnes jen slabě špiním, cca 4 hodiny mám dole takový divný tlak a bolest, jak kdyby tam bylo něco sešité nebo nevím, jak to popsat.
Měly jste to tak tak nebo mám jít radši zítra ke gynekologovi?
Děkuji.

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40057 příspěvků 08.05.18 14:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera jsem byla na hysteroskopii (odstranili mi kousek přerostlé sliznice a polyp ve velikosti 11mm), po narkóze vše O. K. kromě krvácení, ale to k tomu patří, dnes jen slabě špiním, cca 4 hodiny mám dole takový divný tlak a bolest, jak kdyby tam bylo něco sešité nebo nevím, jak to popsat.
Měly jste to tak tak nebo mám jít radši zítra ke gynekologovi?
Děkuji.

mě nic nebolelo. Asi bych zítra zavolala. Třeba se to do večera uklidní, je fakt že je to tam dost podrážděné a citlivější :?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 08.05.18 14:21

Já byla bez narkózy a též mě nic nebolelo už 2 hodiny po zákroku. Také bych zítra pro jistotu zavolala a poptala se, popřípadě došla na kontrolu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:24
@Markéta80 píše:
mě nic nebolelo. Asi bych zítra zavolala. Třeba se to do večera uklidní, je fakt že je to tam dost podrážděné a citlivější :?

A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

cecetka
Kelišová 7367 příspěvků 08.05.18 14:28
@Anonymní píše:
A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

A proc nemuzes dodrzet klidovy rezim? :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 40057 příspěvků 08.05.18 14:31
@Anonymní píše:
A mohla ses normálně pohybovat? Já jsem teď něco rovnala v koupelně do skříňky pod umyvadlem a blbě se mi ohýbá a bolí mě i trochu podbřišek. Jinak jsem dopoledne ležela - pro jistotu, ale stejně to moc nepomohlo. Byla jsem na tom poprvé a jsem z toho trochu vyplašená. Díky.

mě bylo jako pokaždé hodně zle po narkoze takže jsme tam zůstala přes noc ale nic mě nebolelo, fakt nic. Druhý den jsme domů dojela městskou, manžel se doma o vše postaral tak jsme si lehla a ještě usnula asi na 3h ale bolest fakt žádná, ale druhý den jsem spíš polehávala ;) Nebo zavolej do nemocnice kde Tě zákrok dělali jestli si máš vzít něco proti bolesti. Na pokoji se mnou byla paní a ta tam brečela jak jí to strašně bolí a pak pár hodin po zákroku že už ok a šla domů. Ten samý zákrok mě dělali během 1,5 roku a ani jednou žádné problémy ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:37
@Markéta80 píše:
mě bylo jako pokaždé hodně zle po narkoze takže jsme tam zůstala přes noc ale nic mě nebolelo, fakt nic. Druhý den jsme domů dojela městskou, manžel se doma o vše postaral tak jsme si lehla a ještě usnula asi na 3h ale bolest fakt žádná, ale druhý den jsem spíš polehávala ;) Nebo zavolej do nemocnice kde Tě zákrok dělali jestli si máš vzít něco proti bolesti. Na pokoji se mnou byla paní a ta tam brečela jak jí to strašně bolí a pak pár hodin po zákroku že už ok a šla domů. Ten samý zákrok mě dělali během 1,5 roku a ani jednou žádné problémy ;)

Já jsem tam taky byla přes noc, dnes ráno mě pustili domů. Včera jsem jen krvácela, žádná bolest, ale teď mě to bolí neskutečně a jen na jedné straně vevnitř, jako bych tam měla něco srostlé, sešité, je to strašně nepříjemné, tak tam zítra půjdu a myslíš, že mám jít normálně do nemocnice, kde mi to dělali nebo ke svému doktorovi? :nevim:

Maria_37
Závislačka 3792 příspěvků 08.05.18 15:11
@Anonymní píše:
Já jsem tam taky byla přes noc, dnes ráno mě pustili domů. Včera jsem jen krvácela, žádná bolest, ale teď mě to bolí neskutečně a jen na jedné straně vevnitř, jako bych tam měla něco srostlé, sešité, je to strašně nepříjemné, tak tam zítra půjdu a myslíš, že mám jít normálně do nemocnice, kde mi to dělali nebo ke svému doktorovi? :nevim:
… osobně bych šla tam, kde jsi byla na hyst., protože budou v mít záznamech, jak to probíhalo, tvůj dr. ti moc neřekne
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >