Bolest dole v podbřišku vpravo

Anonymní
10.10.20 10:26

Bolest dole v podbřišku vpravo

Ahoj devcata. V noci mě začalo bolest na právě strane podbrisku a bolí to stále. Ta bolest není nijak velká, ale je to nepříjemné a nemůžu se skoro ani narovnat. Co myslíte že by to mohlo být? Slepak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
843
10.10.20 10:54

Slepák začíná obvykle u pupíku a pak se teprve přesouvá doprava dolů. Akutní zánět má docela rychlý nástup a patří k němu schvácenost, zvracení apod. Nemůže to být vaječník? Že bys nastydla, případně ovulační bolest, natažené tříslo (to je spíš nepravděpodobné, bolelo by to při pohybu), cysta. Bolí to předpokládám i v klidu, nereaguje to na pohyb? Může to být cokoli, možná by bylo lepší jít k doktorovi, pokud to nepřestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
10.10.20 10:59

Klidně prasklá cysta, to je dost nepříjemný. Zkus něco na bolest. Jinak kdyby nepřešlo, bolest se zhoršovala, tak pro jistotu určitě Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4057
10.10.20 14:22

Mě takto pomalu začalo bolet v pravé straně podbřišku a postupně se bolest zesilovala na druhý den už jsem nemohla dosednout, byla jsem s detmi a kamarádkou na samotě u lesa nechtěla jsem je tam nechat samotné a tak jsem čekala ještě den, pak pro mě musel přijet tchán, bolest se stala dost nesnesitelnou, okamžitě jsem jela ke svému gyneko a měla jsem silný zánět vaječníků nakonec obou dvou, chtěl mě okamžitě zavřít do nemocnice, nakonec jsem ho ukecala a zůstala doma na silných mantib…za 3 dny už mi bylo lépe. Každopádně na nic bych dlouho tedy nečekala, mě hrozilo prasknutí vaječníku, tak prosím bacha na to! Po slepáku mám taky, bolest byla jiná a prý se pozná i tak že když si lehneš s pokrč. nohama, někdo ti zmáčkne břicho na druhé straně a pustí tak v místě slep. střeva to zabolí. Držjm moc palce :andel: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama