Bolest dolní části zad a podbříšku

Anonymní
6.9.21 11:41

Bolest dolní části zad a podbříšku

Ahoj :mavam:
před týdnem mi vyšel pozitivní těhotenský test, dle digi clear blue 2-3 týden, v pátek jsem objednaná na gynekologii. Pobolívá mi v podbříšku, ale co mi zaráží je že mi začalo celkem dost bolet v dolní části zad, takový silný tlak který mi vzbudil i v noci, bývá to tak 10 minut a pak se to trochu uklidní. Mam mít strach a jit na gynekologii dříve nebo je to normální? Děkuju za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
954
6.9.21 11:58

Ahojky, jestli nekrvácíš, tak bych to neřešila, je to “jiný stav.” Pořád někde něco tlačí, píchá, pobolívá :lol:. A upřímně, do toho 12.tt je to buď a nebo… Přeju, ať máš v pátek jen dobré zprávy a hodíš sem utz fotku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
6.9.21 12:27

Hele těhotné ženy více trpí na nadýmání. Zní mi to jako zaražené prdíky. Je to taková bolest která dokáže až vylekat, něco mezi zády a břichem ale pokud na zaražené prdy netrpíš nikdy, tak možná je to pro tebe nové protože jsi těhotná. Já bych zkusila nějaké lehké cviky na proprdění… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.9.21 12:21

Prosím o radu

Dobrý den asi to sem nepatří ale chci se zeptat jsem 35+1tt chtěla bych se zeptat mám zjištění FGR tím že malá málo váží jen 1930g jenže mám bolest oblasti ledvin pak křeče do břicha občas mě píchá u čípku jen se postavím a hned utíkám na malou k lékaři mám jít k 13.9 řekla že když malá nebribere udělá se pokrok co tím mislela?? Měla docela naspech moc mi toho nevysvětlila
Mislite že půjdu rodit předčasně
Na internetu sem se moc nedocetla pořadí mi někdo děkuji sem stoho zmatena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat