Bolest hlavy a krvácení z nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:03
Bolest hlavy a krvácení z nosu

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda tu měl někdo podobný problém nebo alespoň tuší co by to mohlo být…
Začalo to kolem Vánoc, kdy mě občas bolela hlava, no nic neobvyklého, zvláště v tu dobu…Ale nepřestalo to a od té doby se to stupňuje. Bolí mě častěji a častěji, paralen, brufen nic moc nepomáhají.
Asi od půlky ledna mě začala občas téct krev z nosu. Bylo to fakt třeba jednou za 2 dny, nevěnoval jsem tomu pozornost. Mrazy a suchý vzduch dělají své…Ale i to se stupňovalo a momentálně mi teče krev i několikrát denně. Včera mi tekla snad 6 krát, a někdy i dost dlouho klidně přes hodinu. Teče mi i v noci když spím, ani o tom nevím, ráno se probudím a je to hrůza ten binec na posteli…Často když mi teče, tak se mi paradoxně od hlavy uleví…
Nevím co s tím, momentálně nemám obvoďáka, protože starý skončil a ještě jsme nehledal nového…moje chyba.
Tak se chci jen zeptat zda někdo nevíte co by to mohlo být a co by mohlo pomoct…než asi poletím to nemocnice. Není to nic, co by se nedalo vydržet ale už mě to štve, věčně hledat kapesníky…
 Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 10.02.19 22:08

No kdyz nemas obvodaka jela bych na pohotovost, a po jejich vysetreni bych si u nich nechala udelat CTčkohlavy nebo magnetickou rezonanci hlavy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:08

teoreticky neurolog. ten ty udělá eeg, ct a pak ty řekne že ty nic není…aspoň mě to řekli a problémy mám stejné jak ty jen trvají delší dobu

cell
Echt Kelišová 8109 příspěvků 10.02.19 22:23

Najdi si nového praktického lékaře … začala bych třeba změřením krevního tlaku ;-)

Ou
Kelišová 6216 příspěvků 10.02.19 22:27

Běž k lékaři. Ideálně zítra. To enní v pořádku. V nejlepším příapdě to bude krevním tlakem, ale jsou ve hře daleko ošklivější možnosti a musí to vyloučit lékař.

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 10.02.19 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěl bych se zeptat zda tu měl někdo podobný problém nebo alespoň tuší co by to mohlo být…
Začalo to kolem Vánoc, kdy mě občas bolela hlava, no nic neobvyklého, zvláště v tu dobu…Ale nepřestalo to a od té doby se to stupňuje. Bolí mě častěji a častěji, paralen, brufen nic moc nepomáhají.
Asi od půlky ledna mě začala občas téct krev z nosu. Bylo to fakt třeba jednou za 2 dny, nevěnoval jsem tomu pozornost. Mrazy a suchý vzduch dělají své…Ale i to se stupňovalo a momentálně mi teče krev i několikrát denně. Včera mi tekla snad 6 krát, a někdy i dost dlouho klidně přes hodinu. Teče mi i v noci když spím, ani o tom nevím, ráno se probudím a je to hrůza ten binec na posteli…Často když mi teče, tak se mi paradoxně od hlavy uleví…
Nevím co s tím, momentálně nemám obvoďáka, protože starý skončil a ještě jsme nehledal nového…moje chyba.
Tak se chci jen zeptat zda někdo nevíte co by to mohlo být a co by mohlo pomoct…než asi poletím to nemocnice. Není to nic, co by se nedalo vydržet ale už mě to štve, věčně hledat kapesníky…
Děkuju

Nemáš vysoký krevní tlak?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 10.02.19 22:28
@Anonymní píše:
teoreticky neurolog. ten ty udělá eeg, ct a pak ty řekne že ty nic není…aspoň mě to řekli a problémy mám stejné jak ty jen trvají delší dobu

Neurolog? Eeg? Toje pekna hovadina. Eeg je ta cepice s dratama co se dava na hlavu a zjistuji se zachvaty, epilepsie a tak…zakladajici krvaci z nosu a ma bolesti hlavy
Pokud vasna tohle poslali nedivim ae ze problemy mate stale

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 10.02.19 22:45

Může být problém s dutinami, nosní mandle rády krvácí.

šalvěj
Závislačka 3813 příspěvků 11.02.19 00:28

Muze to byt problem s krevnima destickama dodatecne zhorseny mnozstvim ibuprofenu, ktery jejich mnozstvi jeste snizuje a toto muze byt pricina krvaceni z nosu. Zacala bych krevnim obrazem u noveho obvodaka nebo na pohotovosti.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34463 příspěvků 11.02.19 06:30

Tak primarne na ORL a k praktikovi zmerit krevni tlak. Na neurologii ano, pokud bolest neprejde po preleceni pripadneho vysokeho tlaku, na CT nevim, co bys @Renca8 cekala, ze je hlava plna krve, az se to provalilo nosem ven? Kazdopadne indikace grafickeho vysetreni je v rukou lekare.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 10:02

@Ou počkej, jaké ošklivější možnosti ? 8o
@Russet nikdy jsem vysoký neměl, naposled měřeno někdy v říjnu…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 11.02.19 11:31

@Pudloslava to nevim, muze praskat nejaka cevka stale dokola proto to krvaceni nebo zvyseny krevni tlak..magneticka rezonance hlavu ,,pocitacove rozkraji na male platky,, dokaze odhalit hodne veci. Az po nadory

Renca8
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 11.02.19 11:35

No zakladateli dneska je pondeli, tak co podniknes? :hug: o vikendu se toho v nemocnicich moc nedeje, byva tam tak jeden dr. kdyz zajdes dnes na pohotovost budes vedet na cem jsi. Do vikenu necekej

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 11.02.19 11:59
@Anonymní píše:
@Ou počkej, jaké ošklivější možnosti ? 8o
@Russet nikdy jsem vysoký neměl, naposled měřeno někdy v říjnu…

Třeba to nic není, dají ti Ascorutin a bude to v pohodě. Ale nechala bych si udělat základní vyšetření.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34463 příspěvků 11.02.19 15:22
@Renca8 píše:
@Pudloslava to nevim, muze praskat nejaka cevka stale dokola proto to krvaceni nebo zvyseny krevni tlak..magneticka rezonance hlavu ,,pocitacove rozkraji na male platky,, dokaze odhalit hodne veci. Az po nadory

dokaze, ale je to elektivni a drahe vysetreni, ceka se na ni dva mesice, tak se nedela kazdemu na prani ci doporuceni z internetu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >