Bolest hlavy a motání se

Anonymní
16.2.16 07:52

bolest hlavy a motání se

Ahoj potřebuju radu
Asi měsíc beru magne b6 jsem pořád unavená a vystresovaná už se to trošku zlepšilo ale minulý týden se mi v práci zamotala hlava tak divně černo před očima no prostě hnus…beru prášky na hzpertenzi…od té doby mě hlava dá se říst obden pobolívá…jsem doma na ošetřovačce s malým zaplat panbuh jinak nevím co bzch dělala…poradte co to může být máma říká že jsou šílený změny tlaku a je pravda ye na mě hodně pusobí počasí bolí mě taky dost záda a krční páteř…můžu to mít z toho magnezia???Jo a začala jsem pít kafe…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.2.16 07:56

???

• Nahlásit
  • Citovat
58778
16.2.16 07:56

Všechno dokupy.. pokud nejsi zvyklá, piješ kafe, do toho hypertenze a páteř, tak se nedivim.. řeš jedno po druhým - upravit léčbu - třeba Ti to nesedlo, vyhledat pomoc ohledně páteře, nepít kafe :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
16.2.16 07:59

Tak muze to byt od tlaku. taky to muze byt nedostatkem „neceho“ nebo hladina cukru anebo to muze cele byt od te krcni patere.

zajdi si na krev, jestli jsi nebyla. a jestli ti nic nechybi, tak bych zkusila nejakou fyzioterapii na ty zada a krk. to dokaze nadelat peknou paseku, klidne od toho muze bolet hlava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
16.2.16 07:59

Tak bez vyšetření asi těžko říct, co konkrétně ti je. ale pokud tě bolí krční páteř, tak jak bolest hlavy, tak i její motání může být k tomu. došla bych si na neurologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58778
16.2.16 08:01

Ono hlavně, pokud máš vysoký tlak, tak Ti doporučí omezit kafe, né ho začít pít :think: :think: chybí mi tam ta logika..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
16.2.16 08:08
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju radu
Asi měsíc beru magne b6 jsem pořád unavená a vystresovaná už se to trošku zlepšilo ale minulý týden se mi v práci zamotala hlava tak divně černo před očima no prostě hnus…beru prášky na hzpertenzi…od té doby mě hlava dá se říst obden pobolívá…jsem doma na ošetřovačce s malým zaplat panbuh jinak nevím co bzch dělala…poradte co to může být máma říká že jsou šílený změny tlaku a je pravda ye na mě hodně pusobí počasí bolí mě taky dost záda a krční páteř…můžu to mít z toho magnezia???Jo a začala jsem pít kafe…

Já mám hodně nízký tlak a toto se mi stává, když mi ještě více klesne. Ale ty říkáš že bereš prášky na vysoký tlak, ale možná že to bude i tím. Plus pokud máš rozhozenou krční páteř…

Jinak pokud máš vysoký tlak, naopak kafe omez. Doporučila bych ti zkusit začít cvičit - kvůli té krčce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 08:14

Tak to kafe jsem mela ted asi tri dnz po sobě a je pravda že už ho nebudu…spis mě stve ta hlava a to motání je to nepříjemný vzdycky takový divný tlak…prostě hnus

• Nahlásit
  • Citovat
340
16.2.16 08:16

Určitě nejdřív přestaň pít to kafe, já když si dám denně 4 šálky, a to fakt není moc, tak se taky motám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 08:22

Tak ja si davala jeno denně a spinu s mlekem ale je pravda ze jsem nemohla ani vecer usnout… @GraceM no dát si 4 šálky tak jsem k. o.

• Nahlásit
  • Citovat
392
16.2.16 08:39

Zajdi k lékaři, ať Ti přeměří tlak, i kvůli té krční páteři, můžeš to mít od toho. Hlavně to udělej co nejdříve, neodkládej to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
16.2.16 08:57

K lékaři jak píši holky + si nech natočit ekg. Mne takhle ve dvaceti přišli na srdeční vadu. Ale muze to byt jen únava a kafe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 09:11

Jsem holky sileny nervak nervuju se i z malockosti…i kdyz nemam duvod…to bude spis muj nejvetsi problem proto jsem zacala brat to magne b 6 na unavu a nervozitu…kdyz se pak vystresuju tak se mi mota hlava a jsem natlakovana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama