Bolest hlavy v horní části a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luckyhorse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 19.10.14 07:21
bolest hlavy a nevolnost

Asi tak pred mesicem jsem zacala mit pocit na zvraceni, napr. u cisteni zubu. a pri jizde autem.bylo to nahodne kykoliv behem dne a ne kazdy den.Ted uz asi tyden mam bolesti hlavy hlavne v horni casti. U spanku a na cele, hlavne po ranu.ted uz me ta bolest asi tak dva dny budi.pres den hlava boli min, jsou chvilky kdy vubec. tehotna nejsem, pracuju u pc. doktorka je jak na potvoru v ordinaci az ve stredu, tak doufam ze to zvladnu.

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 19.10.14 07:25

Skoro vzdy je to krcni pater (vcetne te nevolnosti), ale jestli ti je fakt blbe, tak klidne zajdi na neurologii do spitalu na ambulanci. Je jedno, jestli je pricina banalni, pokud mas velke potize, tak potrebujes ulevit. Zkousela jsi leky na bolest?

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 19.10.14 07:52

Tak krční páteř by to mohla být, mám ji jakousi zatuhlou a předtím mě dost bolela záda. Teď jsem dneska poprvé zkusila Paralen, tak uvidím, co to se mnou udělá.

kitty123
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 19.10.14 08:36

Taky bych rekla krcni pater :kytka:

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 19.10.14 08:37

Ja mela podobne obtize, všichni, ze je to od krcni patere a nakonec se našla pricina velice kolisavy tlak, který mi tyto potíže způsobovat. Od te doby ok, teď je mi zase blbe, ale to jsem tehotna :mrgreen:

Tak pevne nervy, at přijdou na příčinu a hlavní ti pomůžou od nepříjemných stavů!

Zannkaa
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 19.10.14 09:20

@luckyhorse ahoj, tak to vypada na krcni pater…ja to mela stejne jako ty..neskutecne bolesti hlavy, ktere me budily..vcera jsem byla na odblokovani zdravotni masaze..citim se lip…bolesti hlavy nikde, akorat jsem zmordovana…mela jsem to v katastrofalnim stavu ty zada…nadala mi ze jsem mlada a zada, jak 60leta zenska…

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 19.10.14 09:42

Tak po paralenu bolest lepsi akotat je mi porad obcas soufl, kdyz se namaham tak ta hlava boli vic a taky mi dost vadi prudke svetlo, do stredy to budu muset vydrzet

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >