Bolest hlavy a píchání v hlavě

4
7.3.21 21:55

Bolest hlavy a píchání v hlavě

Dobrý den, mám dotaz. Před 3 týdny jsem byla na horách na výšlap na dolní Moravu a tím že mám nízký tlak a byla inverze se mi udělalo špatně a začalo píchat v hlavě od té doby vše v pohodě a poslední týden vždy když jsem šla na procházku doma zase začalo píchání v hlavě. Včera jsem měla strašný tlak v tom místě a zase strašné píchání ale vzdy v jednom místě. Jela jsem na pohotovost a na ct hlavy bylo vše v pořádku takže to moc nechápu, měl někdo stejný problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21189
7.3.21 22:23

Aha, já když mně bolí hlava, lupnu ibalgin

• kdybych pokaždé měla jet na pohotovost a na ct :nevim:, pak nemají být doktoři přetížení
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
7.3.21 22:27

Přítelovi také bodalo nepříjemně v hlavě. Když jsem ho pozorovala tak občas při chození vypadal jako kdyby byl opilý. Takže jsme každý den šli na procházku nebo si jen sednout ven a bral magnézium. Podle všeho to bylo z nedostatku kyslíku.
Ale přímo poradit tedy nedokážu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
7.3.21 22:42

@Tea246 pravděpodobně to máš od krční páteře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.3.21 22:59

@stinga jedla jsem na to prášky týden v kuse takže takovou radu fakt nepotřebuji protože tím si dokurvim max něco jiného… A jak píšu jela jsem tam až po 3 týdnech a jen kvůli tomu že na neurologii jsem byla objednaná až za 2 měsíce a bolest se jen zhoršovala. A je rozdíl klasická bolest hlavy tu už jsem měla tolikrát a fakt jsem s tím neběžela k doktorovi. A o ct jsem se jim neprosila poslala mě tam neurolozka z pohotovosti takže asi jen tak ze srandy to nebylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.3.21 23:54

Taky mám často tlaky v hlavě nebo i migrény a i já sem byla poslána na urgent a ct pro podezření na tromb takže bych byla opatrná nakeho napadání co se týká přetěžování doktoru ona hlava je dost nevyzpytatelna záležitost… ale k vašemu dotazu ani mě nikdo nedokázal pomoct teď sem těhotná a tlaky se zhoršily jediné co mi předepsali je magnesium ale to pomůže jen někdy…zkusila bych fyzio a třeba jógu někomu zabírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36678
8.3.21 07:26

Náhlá, prudká silná bolest hlavy dosud nezažité intenzity je skutečně dobrý důvod vyhledat lékaře, když se to opakuje, pak už ne :-)
Píchavou bolest hlavy dělají buďto svaly z krční páteře (připínají se po celé hlavě), nebo nějaké neuralgiformní bolesti. Ibuprofen na prvním místě je správná volba. Objednat se v poklidu k lékaři, když to nezabere. Na pohotovost v případě, že léky nezabírají a nejde to vydržet, nebo když se přidávají další divné příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36678
8.3.21 07:28
@Tea246 píše:
@stinga jedla jsem na to prášky týden v kuse takže takovou radu fakt nepotřebuji protože tím si dokurvim max něco jiného… A jak píšu jela jsem tam až po 3 týdnech a jen kvůli tomu že na neurologii jsem byla objednaná až za 2 měsíce a bolest se jen zhoršovala. A je rozdíl klasická bolest hlavy tu už jsem měla tolikrát a fakt jsem s tím neběžela k doktorovi. A o ct jsem se jim neprosila poslala mě tam neurolozka z pohotovosti takže asi jen tak ze srandy to nebylo

Ty jsi jedla týden v kuse léky na bolest, kterou jsi měla jen ve třech episodách a mezitím ti bylo fajn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat