Bolest hlavy a pocit krve v ústech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 08:22
Bolest hlavy a pocit krve v ústech

Dobrý den, už asi třetí den mě neskutečně bolí hlava a v předklonu cítím tlak a cítím tep v zadní části hlavy, při kašli cítím krev v ústech, kýcham, mám rýmu a při hlubokém nádechu mě bolí na plicích. Nevíte někdo co by to mohlo být? K doktorovi jít nechci

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 07.03.19 08:37

No pravděpodobně budeš nemocná.

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 07.03.19 08:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, už asi třetí den mě neskutečně bolí hlava a v předklonu cítím tlak a cítím tep v zadní části hlavy, při kašli cítím krev v ústech, kýcham, mám rýmu a při hlubokém nádechu mě bolí na plicích. Nevíte někdo co by to mohlo být? K doktorovi jít nechci

A proc nechces k doktorovi? 8o boli te na plicich a hrajes si na hrdinku???

freeport
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 07.03.19 08:51

a proč nechceš jít k doktorovi, když jsi nemocná. co čekáš, že ti tady kdo co poradí? :roll:

Alyss1
Závislačka 3071 příspěvků 4 inzeráty 07.03.19 09:39

Jsi nemocna. Podle priznaku to muze byt cokoliv. Od bezne virozy, chripky az po zapal plic. Vic ti tezko poradime. Pokud nechces k doktorovi, zalez do postele, hodne tekutin, horky zabal na hrudnik, studeny na celo. Vitamin C. Leky na odkadlavani. Vic ti neporadim. Pokud je to viroza, za dva tri dny bude lip.

Jedine jeste muzes zkusit CRP test. Lze koupit v lekarne.

Váš příspěvek
Reklama