Bolest hlavy- káva s citrónem, funguje!

74
25.9.20 10:55

Bolest hlavy- káva s citrónem, funguje!

Ahoj, ráda bych se s Vámi podělila o to, co mi pomáhá na bolest hlavy.

Už od asi sedmi let trpím bolestí hlavy, migrény, návštěvy neurologa, nic moc nezabíralo. Už asi měsíc piju při začínající bolesti hlavy kávu s citrónem a pomáhá to! Už jsem tento recept dala kamarádkám a také jim funguje. V případě velké migrény zmírní bolest.

Klasickou kávu - rozpustnou, filtrovanou a vymačkat trošku citrónu, nemusí být ani půlka, stačí trošku.

Tak třeba to někomu také pomůže!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4360
25.9.20 10:56

Vyzkouším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8942
25.9.20 11:02

@Bajina.P Prosím tě a jak to chutná? Obávám se, že bych to nedala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1225
25.9.20 11:11

Dík za typ, určitě taky vyzkouším, jenom si neumím představit tu chuť :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.9.20 11:20

Holky, neuvěříte tomu, ale zvykla jsem si a chutná mi to! Vypiju to s chutí, kolegyně i kamarádky si na to taky zvykly… Nemějte k tomu odpor, chutná to trošku jako Mazagrande apod. trošku no :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 11:33

Ja mam klasickou migrenu s aurou a zkousela jsem to a vubec mi to teda nepomohlo. Naopak jsem do 20ti minut zvracela jak alik snad vic nez normalne. Jedine, co mi pomaha jsou triptany.

• Citovat
  • Nahlásit
74
25.9.20 11:35
@Anonymní píše:
Ja mam klasickou migrenu s aurou a zkousela jsem to a vubec mi to teda nepomohlo. Naopak jsem do 20ti minut zvracela jak alik snad vic nez normalne. Jedine, co mi pomaha jsou triptany.

Na již rozjetou migrénu to je jak kdy, i já jsem dvakrát zvracela, ale to zvracím i z vody, když je nejhůř… Nicméně několikrát mi to bolest zmírnilo… Triptan? To vůbec neznám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
25.9.20 11:40

Moje zkušenost s kávou s citronem:
Narazila jsem na tohle doporučení už kdysi dávno v jakési příručce a můžu říct, že na běžné a ne příliš silné bolesti hlavy to skutečně celkem pomáhá.
Nicméně pokud jde o pořádnou migrénu, kdy je člověku fakt „na blití“, tak to tedy opravdu ne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13735
25.9.20 12:02

Zkoušela jsem několikrát a blila jak Alík. Už nikdy víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
25.9.20 12:09

@Bajina.P
Neznáš triptany?
To Ti je žádný neurolog nepředepsal, když trpíš na migrény?
U mě je to taky to jediné, co pomáhá.
Každopádně kafe zkusím ;)
Za pokus nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.9.20 13:16
@LydiaD píše:
@Bajina.P
Neznáš triptany?
To Ti je žádný neurolog nepředepsal, když trpíš na migrény?
U mě je to taky to jediné, co pomáhá.
Každopádně kafe zkusím ;)
Za pokus nic :mrgreen:

Už mi to cvaklo, já tomu říkám roky antimigrenika :)) Mám doma Relpax, ten je dobrý, jenže se snažíme o mininko a ráda bych právě tyto léky nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
25.9.20 15:17

Hmm, před hodně lety jsem to zkoušela, efekt - jako bych si vzala paralen. Ani jedno nefunguje(na moji migrénu). A ani na počínající.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
30.9.20 22:09
@Bajina.P píše:
Už mi to cvaklo, já tomu říkám roky antimigrenika :)) Mám doma Relpax, ten je dobrý, jenže se snažíme o mininko a ráda bych právě tyto léky nebrala.

Vidíš, tak to zase neznám já.
Já mám Sumatriptan Mylan nebo Sumatriptan Actavis. Člověk se pořád učí ;)
Držím palce s miminkem a ať Tě hlava trápí co nejmíň :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
30.9.20 22:14

No když mám začínající migrénu tak by co h se z kávy jen pozvracela a migrénu by mi ještě zhoršila. Na migrénu je káva to nejhorším na standartní bolest hlavy mi pomohla namočit plinu do vody a obvazat hlavu najíst se napít se lehnout si případně si dát nalgesin či ibuprofen na magrenu jediné sumatriptan plus indometacin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama