Bolest hlavy na spancích, tlak do hlavy

Anonymní
18.9.20 12:43

Bolest hlavy na spancích, tlak do hlavy

Ahoj, jdu si za vámi pro radu, spíše uklidnění.. Už cca 2-3 týdny mám na spáncích takovou ostrou, pichlavou bolest. Není stálá, několikrát za den mi spánkem jakoby projedu nůž (jako křeč) a za pár sekund to odezní. To se opakuje několikrát denně. Není to bolest hlavy jako taková, jakou znám. Prohlédl mě zběžně neurolog, prý v pořádku, poslal mě na MR mozku, to je v pořádku. Jen mám prý 5 a 8 hlavový nerv blíže u sebe, ale to je prý vrozené a „normální“ a je to ok prý. Brní mě občas kořen nosu a mám tlak v hlavě (asi od té spánkové bolesti?) a jsem z toho celkově podrážděná, bojím se, mám 2 děti.. Nevím, co s tím dál.. U fyzioterapeuta jsem byla, páteř je ok, bez blokád, jen mám svaly kolem lopatek stáhlé, tím se řetězí svalové napětí až na ramena, ale jestli to je způsobené tím se nevyjádřil nijak přesněji. Dost mě to omezuje, hlavně proto, že na to pořád myslím, když ta „křeč“ projede, úplně mě to rozhodí.. :oops:
Prosím o ponechání anonymu, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.9.20 12:46

Ještě dodám že beru magnézium. Takže v tom by být problém neměl.. zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
488
18.9.20 13:23

Cvičíš ty záda? Já něco podobného mívám také. Od dětství migrény způsobené zkrácenýmy nervy u krční páteře a dost často mě přepadne bodavá bolest, jen na jiné části hlavy, která po malé chvilce odezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 14:44

@meduzka23 cvičím jógu, záda protahuji. Migrénu jsem nikdy neměla (díkybohu :oops: ), hlava na některých místech (u spánků hlavně) bolí i na dotyk..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama