Bolest hlavy, nevolnost, malátnost

Anonymní
11.3.20 22:21

Bolest hlavy, nevolnost, malátnost

Dobrý den, asi od neděle mi není dobře. Mám tyto příznaky: Bolest hlavy - hlavně ráno a večer, ale i během dne. Hučení v hlavě a malátnost. A spíš chvilkama nevolnost.
Není to pořád, ale spíš chvilkama během dne. A taky hrozná únava.
Třeba dneska odpoledne se mi udělalo špatně, že jsem myslela, že budu zvracet a hrozně mě bolela hlava, ale asi za půl hodiny dobrý. Měřila jsem si tep a měla jsem 83, což je normální. Další věc je svědění kůže. Nevím sice, jestli to s tím souvisí, ale není to celý den, spíš jenom večer po koupání.
Nevíte, co to může být? Děkuji moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3187
11.3.20 22:25

Muze to byt cokoliv. Chtelo by to zajit k lékaři. Psychika, infekce typu borelie, krční páteř, nedostatek minerálních latek, vitaminů, alergie…chce to doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
11.3.20 22:33

Mela jsem neco hodne podobnyho nedavno jeden den. Pricetla jsem to prosty unave. Bylo mi hrozne jakoby me nekdo prejel do toho se mi pri jakymkoliv pohybu delalo na zvraceni, jucelo me v usich no des. Ale mela jsem to jen ten den takze jsem to neresila. V tvem pripade bych to uz resit zacala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
11.3.20 23:51

Únava, PMS (premenstruační syndrom), ovulace, počínající těhotenství, viróza nebo chřipka, problémy s tlakem, problémy s krční páteří, migréna. To jen takový výčet, co napadl mě, je mi tak dost často a běhání po doktorech odkládám až na dobu, kdy opravdu umírám, takže si prostě jdu lehnout nebo to nějak rozchodím. Hlavně to chce hodně pít. :nevim: Dej vědět, jestli ti někdo opravdu pomůže a nebude to jen obíhání doktorů od čerta k ďáblu. ;) Jo a svědění kůže pravděpodobně souvisí jen se suchou kůží, ne s ostatními příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
12.3.20 05:28

Co chceš slyšet?
Bolesti hlavy (migrény) mám hodně často, pokud jsem přetažená a nedospaná, tak je mi špatně a skoro mimo, musím si pak jít lehnout.
Suchou kůži po umytí mám od desíti let, musím se promazávat po každém umytí i jen samotných rukou.

Moje zkušenost - náhlé motání hlavy a nevolnost jsem měla před hodně lety při zánětu močových cest. Diagnozu mi dal lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.20 22:03

doplňky stravy

Vždy mi pomůže doplnění vitamínů a kvalitní doplňky stravy..jako třeba ostropestřec a další:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama