Bolest hlavy od krční páteře?

Anonymní
16.5.20 13:29

Bolest hlavy od krční páteře?

Ahoj holky, před rokem jsem spadla ze židle a měla jsem blokádu krční páteře. Nedávno mě doktorka poslal na rehabilitace, že se mi to tam prý nějak „hlo“a od toho mi nějak vznikla skolioza. Teď mě ale začala bolet hlava, začalo to dole u krku a teď mě bolí nahoře na temeni, vždycky jen na jedné straně. Jsem strašnej hypochondr takže hned myslím na to nejhorší… Myslíte, že by to mohlo být od tý krční páteře? Po máme jsem taky zdědila migrény, ale to mě většinou bolí na spánku..
Já už se vážně zbláznim, já mám pořád nějaký problémy :lol: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
16.5.20 13:31

Já toto mívám dost často. Dočetla jsem se, že by to mohlo být i že stresu. ( To přisuzují k sobě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
16.5.20 14:07

Mám toto už skoro měsíc. Bolest hlavy, tam co nasedá na krk a bolest čela a za okem, motání hlavy. Mám tedy celou páteř v hrozném stavu po dětech, to mi řekla i rehabilitační. Od bederní mě zase bolí nohy a aby toho nebylo málo, hrudní mám sešroubovanou, takže trpím občas i dušností. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
16.5.20 14:26

Mě často bolí hlava od krční páteře. Cítím vždy jednu stranu a bolest vystřeluje až k uchu a oku. Celkem pomáhá tejpovani. Zhoršilo se to během současného těhotenství, tak uvidíme, zda to ustoupí po porodu nebo s tím budu muset něco dělat. Ale je to děs, vydrží to i několik dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
17.5.20 07:53

Toto by mohlo pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu