Bolest hlavy od krční páteře - vhodné léky?

Anonymní
3.2.21 19:45

Bolest hlavy od krční páteře - vhodné lék

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký lék je nejšetrnější (i pro těhotné ženy) na bolest hlavy od krční páteře? Téměř dvakrát do měsíce se láduju algifenovými kapkami, které mi sice okamžitě pomohou, ale nevím, jestli jsou úplně vhodné. Předem mockrát děkuji za rady. P.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
105
3.2.21 20:11

Praktický lékař napsal 2 druhy, ale ani jeden nedoporučoval v případném těhotenství… Navíc mi doporučil suché teplo - rašelinový obklad a protahovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16488
3.2.21 20:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký lék je nejšetrnější (i pro těhotné ženy) na bolest hlavy od krční páteře? Téměř dvakrát do měsíce se láduju algifenovými kapkami, které mi sice okamžitě pomohou, ale nevím, jestli jsou úplně vhodné. Předem mockrát děkuji za rady. P.

no primárně chceš rehabilitace a až to půjde tak nápravné cvičení.

Vnut se nějakému rehabilitačníu lékaři, ne jen k tomu kdo ti jen píše algifen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
3.2.21 20:31

Cvičení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
3.2.21 20:54

Cvičení, nějaký fyzioterapeut co ti pomůže..
Suché teplo, třeba ve formě vyhřívací dečky a dobrý polštář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 20:58

Holky, moc děkuju… třešňový polštářek mám, na fyzio chodím jednou za měsíc, což je asi málo.. cvičím, chodím na procházky. Snažím se jíst zdravě. Léky do sebe opravdu nerada cpu, ale když je nejhůř, tak prostě musím.. myslím, že to mám také ze sedavého zaměstnání.. bolest vystřeluje i do očí a spánků. Každopádně díky. P.

• Citovat
  • Nahlásit
vbu
716
3.2.21 21:11

Brat leky pri bolesti od krku je zbytecne…ja nahmatnu problem, nahreju, rozmasiruju, namazu kapsaicinovou masti - i v tehu a pak o odpocinki procvicuju. Mam uz serii cviku co zabiraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17545
3.2.21 21:33

Zrovna na algifen bych si dala pozor.

Mě to v těhotenství taky bralo, bylo to hormonálního původu (mám ty bolesti i před ms) a jednou už jsem to nedala a vzala si Nimesil. Genetička mi pak řekla, že se nic nestalo. Měla jsem docela výčitky, že jsem to nezvládla. Ale pochybuji, že ti kdokoliv cokoliv doporučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
8.2.21 22:14

Doporučila bych protahování, zkusit, zda pomuze uvolnění tzv. spoustovych bodů. Ideálně ale zajít k fyzioterapeutovi. Možná by mohl napsat nejaky lékař poukaz, aby to bylo tzv. na pojišťovnu. Fyzio může být i celkem drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat