Bolest hlavy po čištění kanálků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 22.02.17 18:29
Bolest hlavy po čištění kanálků

Dnes jsem byla na zubní klinice, kde mi čistili kanálky- dnes zub uzavřen a v úterý jdu na vyplnění kanálků. Zub je citlivý na dotek, ale s tím jsem počítala, že to bude bolet. Jsem celý den v klidu doma. Co mě ale trápí je šílená bolest hlavy, Je mi až na zvracení, tak možná i migrena??? Nemáte někdo zkušenost??? Na bolestí hlavy netrpim, tak předpokládám, že je to od toho zákroku u zubaře ????.

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11671 příspěvků 22.02.17 18:32

Teoreticky to možmé je. Mě bylo takto jednou po zákroku u zubaře taky špatně. Bylo to tím, že umrtvovací injekci asi napíchla blízko nervu. A taky jsem tam měla hodně silnou dávku, protože byl v kanálku zánět… Také je rozdíl, jestli se ošetřuje spodní nebo horní čelist. To umrtvení v horní čelisti snáším hůř.

Procházející
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 22.02.17 18:40

Máš v sobě dost cukrů? Já než jsem šla se zánětem na čištění kanálku. Tak mi zubař řekl, přijdete vyspaná a najezená. Hlavně cukry snězte něco sladkého a cocacolu, je tam spoustu cukru, rychle se to tráví. Mě ta coca cola fakt pomohla… Nebo zubaři zavolej a uvidíš, co ti řekne. :kytka: :palec:

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 22.02.17 18:41

@nozu Jde o horní šestku :(. No, snad to brzo přejde…

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 22.02.17 18:44

@Procházející jooo,šla jsem po jídle a pití.
Uvidím do zítřka a jinak tam budu určitě volat.

nozu
Extra třída :D 11671 příspěvků 22.02.17 19:23

@veveronik zkus to zaspat. Vem si paralen nebo ibalgin a zalez do postele. Zítra bude určitě lépe.

SlecnaSally
Kelišová 6325 příspěvků 22.02.17 20:11

Měla si injekci? Mě vždy z té injekce bolí děsně hlava

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >