Bolest hlavy po čištění kanálků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veveronik
Kecalka 487 příspěvků 22.02.17 18:29
Bolest hlavy po čištění kanálků

Dnes jsem byla na zubní klinice, kde mi čistili kanálky- dnes zub uzavřen a v úterý jdu na vyplnění kanálků. Zub je citlivý na dotek, ale s tím jsem počítala, že to bude bolet. Jsem celý den v klidu doma. Co mě ale trápí je šílená bolest hlavy, Je mi až na zvracení, tak možná i migrena??? Nemáte někdo zkušenost??? Na bolestí hlavy netrpim, tak předpokládám, že je to od toho zákroku u zubaře ????.

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11900 příspěvků 22.02.17 18:32

Teoreticky to možmé je. Mě bylo takto jednou po zákroku u zubaře taky špatně. Bylo to tím, že umrtvovací injekci asi napíchla blízko nervu. A taky jsem tam měla hodně silnou dávku, protože byl v kanálku zánět… Také je rozdíl, jestli se ošetřuje spodní nebo horní čelist. To umrtvení v horní čelisti snáším hůř.

Procházející
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 22.02.17 18:40

Máš v sobě dost cukrů? Já než jsem šla se zánětem na čištění kanálku. Tak mi zubař řekl, přijdete vyspaná a najezená. Hlavně cukry snězte něco sladkého a cocacolu, je tam spoustu cukru, rychle se to tráví. Mě ta coca cola fakt pomohla… Nebo zubaři zavolej a uvidíš, co ti řekne. :kytka: :palec:

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 22.02.17 18:41

@nozu Jde o horní šestku :(. No, snad to brzo přejde…

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 22.02.17 18:44

@Procházející jooo,šla jsem po jídle a pití.
Uvidím do zítřka a jinak tam budu určitě volat.

nozu
Extra třída :D 11900 příspěvků 22.02.17 19:23

@veveronik zkus to zaspat. Vem si paralen nebo ibalgin a zalez do postele. Zítra bude určitě lépe.

SlecnaSally
Kelišová 6350 příspěvků 22.02.17 20:11

Měla si injekci? Mě vždy z té injekce bolí děsně hlava

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >