Bolest hlavy po covidu

239
22.1.21 13:30

Bolest hlavy po covidu

Prodělala jsem covid už to bude 4 měsíce a od té doby mám pořád strašne bolesti hlavy. Je tu někdo kdo má to stejné a přišel na něco co na to zabírá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15543
22.1.21 14:52

Kde, v který části hlavy tě ta hlava bolí? Je to spíš tlak nebo to píchá? je to pořád, nebo ve vlnách?

jak jsi na tom se spánkem? Ten po covidu taky může bejt docela rozházenej a to pak může zhoršovat i tu bolest hlavy. Pokud spíš mizerně, domluv se s lékařem klidně na chvíli nějakých léků - bez rozumného spaní se to celé jen dost rozhazuje.

Jinak určitě neuškodí hlídat si kolik vypiješ vody a pít třeba čaj z kopretiny řimbaby. udělej si ráno litr nálevu ze tří lžic sušené nati, nech to 15 minut vylouhovat, oslaď dle nálady přidej případně citron a postupně to během dne popíjej - po dvou- třech deckách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
22.1.21 15:13

@Ou nejčastěji mě bolí hlava vzadu až jakoby na krk a pak nahoře temeno hlavy. Bolest je bych řekla každý den a nějaké dny není bolest tak silná. Občas se mi stane že špatně spím ale to není nějak moc často. Teď jsem dostala od lékaře antibiotika ale zatím bych řekla že je mi po nich spíš hůř než líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15543
22.1.21 15:38

@anonymmyska hele tak to je vlastně lepší než kdyby se ti rozjela klasická migréna.

Může to být od zablokované krční páteře -zkusila bych k té řimbabě ještě cvičit ráno a večer tohle

https://www.youtube.com/watch?…

případně přidat nějaké masáže, jestli to zabere.

pokud chceš tak oběhni neurologa a fyzioterapeuta. Bohužel skoro 40 % covidových pacientů udává právě bolesti hlavy jako důsledek.

jina pomáhají ti na to analgetika jako je ibuprofen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
22.1.21 15:46

@Ou to už jsem všude byla na neurologii, interna, CT mozku a čekám na výsledky magnetické rezonance ale zatím vše v normálu. Běžná analgetika právě vůbec nezabírají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 12:47

Tak to jsme na tom podobně. Trpěla jsem na migrény i dřív. Občas mě manžel musel odvézt do nemocnice s migrénou na kapačky. Nezvládla jsem nic a bolestí zvracela. Bylo období, kdy jsem měla takovou migrénu i 4 dny vkazdy týden a musela jsem si brát volno v práci. Ibalgin a Paralen a už ani Algifen nebo cokoli podobného nezabírá. Beru sumatriptan, ten je přímo na migrény na předpis, ale už přestává taky zabírat. Zkoušela jsem i bylinky včetně řimbaby. Teď jsem na mateřské a migrény se kupodivu zlepšily, ale na konci prosince jsme dostali covid a jsem úplně v háji. Ta bolest je šílená, nic nezabírá a už nevím, co mám dělat :,( Ještě, že mám úžasného manžela a s malou hodně pomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
667
25.1.21 22:25

Prodělala jsem před měsícem a od té doby mě bolí hlava snad každý den (od krční páteře), migrenik jsem odjakživa, tak je hlava můj slabý článek (a covid často napadá nejslabší místo v těle). Pomahaji analgetika v nejhorším. A odpočinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4991
25.1.21 22:56
@Anonymní píše:
ale na konci prosince jsme dostali covid a jsem úplně v háji. Ta bolest je šílená, nic nezabírá a už nevím, co mám dělat :,( Ještě, že mám úžasného manžela a s malou hodně pomáhá.

zajděte na „koronavirus máte strach“

tam je jedna expertka větší než druhá, maj to zmáklý vodshora dolů, tak se nebojte optat a určitě vám tam poradí a pomůžou, vědí úplně všechno

:palec:

ptejte se a dovíte se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat