Bolest hlavy po cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.03.18 18:34
Bolest hlavy po cvičení

Zdravím lidičky :kytka:

Mám dotaz. Už asi 2 týdny cvičím 30denní výzvu + měsíc upravený jídelníček na redukci váhy a detox organizmu. Ale skoro vždy po cvičení mě asi hodinu bolí hlava. Někdy hlavně u spánku někdy z přední části hlavy. Nevíte čím by to mohlo být nebo jak tomu ulevit aniž bych musela jíst prášky? :( Jinak hodně piju neslazeny zelený čaj, neperlivou magnesii a ječmen.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 154 příspěvků 26.03.18 18:36

Spatne dychas, nauc se spravne dychat behem cviceni :mavam:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.03.18 18:40

@TeSudička Ty jo to že by to tak dokázalo ovlivnit? 8o Dám si na to pozor i když mi nepřišlo, že bych u toho špatně dýchala.. :think:

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 26.03.18 18:42

Tak to si počkám na odpovědi, měla jsem to samé, když jsem chodila na k2 hiking. Ale mě teda hlava bolela celý zbytek dne a tak šíleně, že jsem už jen ležela. Bylo mi i na zvracení. Podle mě to bylo jak přehřátím, tak neúměrnou zátěží. I když, měla jsem to i rok poté, kdy už jsem měla nějakou tu kondičku a tenhle sport jsem si musela škrtnout, nedalo se to. A abych se pořád cpala ibalginem? To ne.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 26.03.18 18:46

Taky mívám bolesti hlavy po intenzivnějším sportu, hlavně po delších bězích… Myslím si, že je to od páteře, nepřišla jsem na to, jak se toho zbavit. :?

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.03.18 18:50

@Sonarka Ty vado. 8o To já sem na tom ještě dobře..

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.03.18 18:51
@klamonožka píše:
Taky mívám bolesti hlavy po intenzivnějším sportu, hlavně po delších bězích… Myslím si, že je to od páteře, nepřišla jsem na to, jak se toho zbavit. :?

To mě právě napadlo taky, ale pokud by to bylo od páteře, tak by ta hlava bolela spíš v zadní části ne?

terulína
Neúnavná pisatelka 16506 příspěvků 26.03.18 19:00

Nevím, jaký detox, ale četla jsem, že při detoxu se má člověk vyhýbat nadměrné fyzické zátěži. Možná je to tím, přílišná zátěž pro tělo.

rena621
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 26.03.18 19:15
@lavazza2 píše:
Zdravím lidičky :kytka:Mám dotaz. Už asi 2 týdny cvičím 30denní výzvu + měsíc upravený jídelníček na redukci váhy a detox organizmu. Ale skoro vždy po cvičení mě asi hodinu bolí hlava. Někdy hlavně u spánku někdy z přední části hlavy. Nevíte čím by to mohlo být nebo jak tomu ulevit aniž bych musela jíst prášky? :( Jinak hodně piju neslazeny zelený čaj, neperlivou magnesii a ječmen.

Telo Ti dava najevo ze se moc trapis. Obcas jsi i odpocin.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 26.03.18 19:19
@lavazza2 píše:
To mě právě napadlo taky, ale pokud by to bylo od páteře, tak by ta hlava bolela spíš v zadní části ne?

To nevím, já bych řekla, že je jí ovlivněná ta hlava celkově, že by nemusela bolet jen vzadu. :think: Já z běhů mívám někdy taky i vyloženě migrénové stavy, jak píše Sonarka, s intenzivní bolestí spíš kolem spánků nebo nad čelem.
To když je to i v kombinaci třeba s horkem a nepodaří se mi hned po tom sportu to „zarazit“, ještě než se bolest rozjede. Když cítím, že mě ta hlava po sportu začíná bolet, jdu si ji strčit pod studenou vodu, pořádně se napít, lehnout si do ticha a do klidu a někdy to pomůže a přejde to. Ale někdy tu možnost nemám, případně to podcením, nebo to ani nepomůže. :roll:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.03.18 19:20

@terulína Detox ve smyslu absence alkoholu a piti právě toho ječmene, zeleného čaje.. A jím jenom suchary, bílé jogurty (s živými kulturami, nizkotučné) a max vařené kuřecí prso buď s bramborem nebo rýži - nic z toho nijak nekořením..

Příspěvek upraven 26.03.18 v 19:46

Huk
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 26.03.18 19:37

Taky 30dv cvičím. Dotaz off topic - nelezou ti občas Marťas a Mari na nervy? Mně to jejich věčný vrkání, její hekání a „vtipný“ komentáře strašně :mrgreen:

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 26.03.18 19:39
@klamonožka píše:
Taky mívám bolesti hlavy po intenzivnějším sportu, hlavně po delších bězích… Myslím si, že je to od páteře, nepřišla jsem na to, jak se toho zbavit. :?

Já taky ne, zkoušela jsem snad vše, pít při tom ionťák, ucucávat colu - kdyby to třeba bylo nízkým cukrem, celkově hodně pít, což jsem teda pila pokaždé, pak třeba nejíst před tím, pak se zase naopak najíst, pustit na sebe větrák..a nepomohlo vůbec nic. Zvláštní bylo, že mě ta hlava nebolela bezprostředně po cvičení, ale až tak po hodině. Od páteře si nemyslím, že to bylo, spíš to přehřátí, byla jsem splavená jak kůň ještě 2 hodiny poté :lol: A běžecký pás mám teď doma a hlava mě z něj nebolí, taky ale nejedu nadoraz jako na k2. Vím kdy mám dost.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.03.18 19:45
@Huk píše:
Taky 30dv cvičím. Dotaz off topic - nelezou ti občas Marťas a Mari na nervy? Mně to jejich věčný vrkání, její hekání a „vtipný“ komentáře strašně :mrgreen:

Ty já mám apku v mobilu :mrgreen: Mě to víc motivuje a víc se snažím než abych na někoho koukala a cvičila podle něj.

Huk
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 26.03.18 19:52

@lavazza2 :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama