Bolest hlavy po spinální analgezii

1162
29.7.13 08:40

Bolest hlavy po spinální analgezii.

Ahoj mamči, chtěla bych se zeptat, kdo z vás měl u císaře spinál a bolela ho potom hlava, jak dlouho to tak může trvat a co vám na to pomáhalo? mě na chvilku zabere paralen a nic víc nemůžu když kojím, už je to ale skoro týden a je to k nevydržení. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7139
29.7.13 08:42

Kofola tu mi dávali přímo v porodnici a panadol s kofeinem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7210
29.7.13 08:46
@sisi33 píše:
Ahoj mamči, chtěla bych se zeptat, kdo z vás měl u císaře spinál a bolela ho potom hlava, jak dlouho to tak může trvat a co vám na to pomáhalo? mě na chvilku zabere paralen a nic víc nemůžu když kojím, už je to ale skoro týden a je to k nevydržení. :zed:

Může to být z důvodu, že z místa vpichu uniká mozkomíšní mok. Řeší se to tak, že do toho místa vpichu lékař vstříkne trochu tvé krve a místo se zacelí. Zkus zavolat svému gynekologovi nebo do porodnice, ať ti poradí, co máš dělat. Týden je už docela dlouhá doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
29.7.13 08:48

Me teda nikdy nebolela, ale muzes klidne i jina analgetika. Zajed do porodnice, ze mas stale potize, neco ti napisou. Ale treba ibalgin mas urcite doma. Ja mela chvili i tramal…na bricho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
29.7.13 08:51

Já zažila a bylo to horší než jizva po císaři. Moc tě lituji. Mě to trvalo přesně 5 dní, potom se to zlepšilo. Jak píše lukresia, Panadol s kofeinem. Mě dávali i dva naraz.to pomáhalo. Jinak kdyby se to nelepšilo, tak zpět do porodnice a oni to musí znovu napíchnout a udělají tzv krevní zátku a zalepí to. Ale většinou to přejde samo. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
29.7.13 08:52

Já měla 3 dny po porodu šilenou migrénu, dali mi paralen a za 3 dny to přešlo. Mě teda pomohlo odpočívat a chvilku to vyležet, nehybat se, aby se ranka v páteři zacelila :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
29.7.13 08:53
@martice píše:
Já zažila a bylo to horší než jizva po císaři. Moc tě lituji. Mě to trvalo přesně 5 dní, potom se to zlepšilo. Jak píše lukresia, Panadol s kofeinem. Mě dávali i dva naraz.to pomáhalo. Jinak kdyby se to nelepšilo, tak zpět do porodnice a oni to musí znovu napíchnout a udělají tzv krevní zátku a zalepí to. Ale většinou to přejde samo. Držím pěsti.

Přesně, já jsem ani oči otevřít nemohla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
29.7.13 08:54

@BellinkaX no jiná analgetika moc vhodná nejsou, když zakladatelka kojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
29.7.13 08:56

No mě říkali že ta bolest může trvat i měsíc a je to prý normální :nevim: naštěstí to netrvalo déle jak týden, sotva jsem jim při vytahování stehů vysypala jak se mám bídně a co všechno mě bolí přešlo mě to :mrgreen: ještě bych zkusila opravdu hodně pít, a jestli máš ten paralen obyčejný, dala bych si k němu alespon kávu( kvůli tomu kofeinu )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
29.7.13 09:01

Jo jo přesně, jak píšou spousty pití, litry vody a vodorovná poloha, co nejvíc to jde. Ale chápu, že to je trochu problém. Já to u prvního porodu nezažila a u druhého to byl celkem masakr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
29.7.13 09:02

HOlky moc díky, já si dám teda to kafe. Akorát by mě zajímalo co má s tím kofein společného? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
29.7.13 09:04

@sisi33 mě říkali že do páteře se vpichuje látka, která tohle všechno může způsobit a kofein prý napomáhá aby se dostala z těla co nejrychleji pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
29.7.13 09:21
@martice píše:
@BellinkaX no jiná analgetika moc vhodná nejsou, když zakladatelka kojí.

Nejsou pri kojeni kontraindikovana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
29.7.13 09:40

Já teda neměla spinál, ale po lumbálce mi taky „naordinovali“ kofein. Když kojíš, tak toho asi tolik nemůžeš ale… kofein a hodně pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
29.7.13 10:22

Mě to trvalo přesně dva dny po porodu. Zdůvodnili to jako únik mozkomíšního moku. Naprostý klid na lůžku pouze v leže. Žádný polštář. Paraleny a Cocacolu. Byl to děs, ale zabralo to :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama