Bolest hlavy po vysazení hormonální antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:46
bolest hlavy po vysazení ha

Ahoj holky, po cca půl roce jsem vysadila ha, protože mi nedělala dobře, ač jsem jich vystřídala několik. Po vysazení jsem čekala akné a nepravielnou ms, ale taky jsem čekala, že mi bude celkově líp, jak ve všech diskuzích popisují, že se cití skvěle a lehčeji :mrgreen: No, nicméně jsem 14 dní po vysazení, každý den trpím na neskutečné bolesti hlavy, s bolestí už se ráno budím a když se nechci každej den ládovat nimesilem na bolest jsem absolutně nepoužitelná a celkově mi přijde, že mi není fajn, často mě bolí podbřišek a jsem taková unavená. Pořád doufám, že to chce jen ještě trochu času než se tělo po těch hormonech vzpamatuje a bude mi zas normálně, ale z těch migrén už jsem úplně hotová, nevím co dělat. nemáte někdo prosím zkušenost s podobnými problémy po vysazení? diky :srdce:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 07:17
Hlava

Já teď mám novou Ha, konec druhého měsíce a týden mě už skoro bolí hlava. Je možné že je to tím a srovná se to?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >