Bolest hlavy, ucpaný nos a ztráta chuti a čichu...

Anonymní
7.10.20 10:13

Bolest hlavy, ucpaný nos a ztráta chuti a čichu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat cca dva dny zpět jsem cítila, že na mě něco leze.
Začalo to bolestí hlavy, která začala pár dnů dřív, ale pokaždé trvala pár hodin.
Pak přišel ucpaný nos a včera ztráta čichu a chuti, hlava mě bolí, i když třeba pohnu očima, tak cítím takový zvláštní tlak a slabou bolest v koutcích očí u nosu i nad očima. V dnešní době je trochu těžké rozpoznat o co by mohlo jít, chtěla bych se zeptat zdali s tím má někdo zkušenosti a dokázal mi poradit? :( (jsem těhotná a jsem si na 99% jistá, že jsem s nikým do kontaktu, kdo trpí onemocněním COVID 19 nepřišla, v tomto stavu se snažím všem místům vyhýbat). Hrozně mě děsí ta bolest hlavy a ztráta chuti a čichu, mockrát děkuji za odpovědi a rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
7.10.20 10:19

Zavolej doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16132

Hm, co by to tak mohlo být, když nejpravděpodobnější příznak covidu je ztráta čichu a chuti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16132
@Kipa22 píše:
Zavolej doktorovi.

pošle ji na testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
7.10.20 10:22

Měla jsem se synem přesně totéž asi před 3mi týdny, bolest hlavy a únava přetrvávala skoro 14dní. Doktorka doporučila stavět se k tomu jako k běžnému nachlazení, být doma a odpočívat, a to i přesto, že jsme kontakty s pozitivními měli. Za mě je celkem zbytečné chodit na testy-k čemu ti pomůže vědět, zda je to covid nebo ne? Zůstaň doma, léči se tak, jako bys měla jakoukoli virózu a lékaře či testy vyhledej až v případě, že by se to zhoršovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
7.10.20 10:24
@stinga píše:
pošle ji na testy

Ne nutně. Nás neposlal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
7.10.20 10:28

Mimochodem, když máš ucpaný nos, je zcela logické, že nemáš čich a tímpádem ani chuť. To se ti nikdy u běžné rýmy nestalo? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4668
7.10.20 10:28

Zavolej dr, buď tě pošle na testy, a nebo ti řekne viroza, kterou budeš léčit úplně stejně jako covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.10.20 10:32

A když to bude COV19, tak co se změní? Akorát tě doktor může poslat na testy, budeš stát nachlazená a těhotná x hodin ve frontě na test a pak to půjde vyležet domů. Těhotné se neléčí jinak než ostatní. Pokud nemáš vysoké horečky, tak nepanikař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 10:34

Já mám teď rýmu, že jsem v noci ani nemohla spát. Od 3 jsem 2 hodiny koukala do stropu a smrkala a smrkala a čich mám teda v porádku. Mám 2 kamarady, co vcera zjistili, ze maji covid z výtěru a ti čich nemají a bolela je taky hlava. Je jedno jestli pujdes na test nebo ne, hlavně to vylež a s nikým se nevídej.

• Citovat
  • Nahlásit
1386
7.10.20 10:36

Pokud chodíš nakupovat, k lékaři, jezdíš MHD.. To riziko nakažení je tam vždy.
Zavolej k MUDr. A uvidíš co to řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
7.10.20 10:47

Podle mě jediný benefit nechat si zjistit, že je člověk na covid pozitivní je to, že 3 měsíce po prodělání nemoci jsi prý pak „chráněná“ - že se tě netýká případná další karanténa, když by tě vytrasovali od někoho pozitivního. Jinak je ti informace o tom, jestli covid máš nebo ne v podstatě k ničemu (pokud se samozřejmě nejedná o nějaký těžký případ).

Příspěvek upraven 07.10.20 v 10:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16132
7.10.20 10:47
@korneli píše:
Pokud chodíš nakupovat, k lékaři, jezdíš MHD.. To riziko nakažení je tam vždy.
Zavolej k MUDr. A uvidíš co to řekne.

pošle ji na test, a co?, test ji nevyléčí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16132
7.10.20 10:48
@unuděná píše:
Ne nutně. Nás neposlal.

já bych teda dobrovolně na test také nešla, ale když k tomu doktorovi zavolá, je velké riziko, že ji na testy pošle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
7.10.20 10:54
@stinga píše:
já bych teda dobrovolně na test také nešla, ale když k tomu doktorovi zavolá, je velké riziko, že ji na testy pošle

To asi ano, pak je otázkou, zda na testy chce nebo ne. Já bych teda taky nebyla odvařená někde na větru dešti s rouškou čekat několik hodin na odběr, zvlášť jako těhotná. Ale jak píše @vedma007 -pro určité situace se hodí to vědět - nespoléhala bych teda na tu imunitu, ale třeba aby si mohla skočit na nákup nebo pozvat mamku-to se může hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama