Bolest hlavy v mrazivém počasí

Anonymní
30.12.19 23:16

Bolest hlavy v mrazivem pocasi

Ahoj všem, můj dotaz se týká bolesti hlavy po delším pobytu venku v mrazivém počasí. V zimě se mi stává docela často, že mě po návratu domů z delšího výšlapu hodně rozbolí hlava. Hlavně když jdu rychleji a zpotím se. Čepice nosím, snažím se i dodržovat pitný režim a přesto končím se silnou bolestí hlavy, kterou mohu jen zaspat. Připadá mi to divné, prosím o vaše názory. Bojím se, aby to nebyl nějaký zdravotní problém :nevim: Hlava mě normálně nebolí, možná občas při mensesu. Dnes jsem šla na delší procházku a ke konci jsem již cítila náznaky bolesti, která se plně rozjela doma. Snažila jsem se hodně pít čaj, dala jsem si horkou vanu, po té bolest trochu ustoupila, ale stejně je to nanic.
Děkuji moc za vaše reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.12.19 23:26

Radu nemám, jen chci uklidit, že v tom nejsi sama :D nosím čepice od září do května :D lidi už nic a já nosím takové ty tenké, ale kdybych šla bez čepice tak mě hlava bolí po pár minutách venku, a když je vítr, tak taky :D… nikdy jsem tomu nepřikladala nějakou váhu:)…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 23:33
@Anonymní píše:
Radu nemám, jen chci uklidit, že v tom nejsi sama :D nosím čepice od září do května :D lidi už nic a já nosím takové ty tenké, ale kdybych šla bez čepice tak mě hlava bolí po pár minutách venku, a když je vítr, tak taky :D… nikdy jsem tomu nepřikladala nějakou váhu:)…

Děkuji za reakci. Já bych to neřešila, kdyby mě hlava nebolela tak, že jsem nepoužitelná a mohu jít jen spát :( Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
13634
30.12.19 23:40

Zkoušela si přidat ještě kapucu aby byla hlava ve větším teple?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7488
30.12.19 23:42

No kdyz je zima, stahujou se cevy v podkozi na periferiich. Pokud jsi citlivejsi na zimu, vyrobis si tim takovou malou migrenu, proto to boli…doma se ohrejes, cevy se roztahnou a to pak boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 23:54
@Elen8 píše:
Zkoušela si přidat ještě kapucu aby byla hlava ve větším teple?

Kapuce nosím jak kdy. Čepku s bambulí pod ní nenarvu :mrgreen: Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 23:59
@Tarjei píše:
No kdyz je zima, stahujou se cevy v podkozi na periferiich. Pokud jsi citlivejsi na zimu, vyrobis si tim takovou malou migrenu, proto to boli…doma se ohrejes, cevy se roztahnou a to pak boli.

Myslím, že něco takového se mi asi děje, zní to docela logicky. Děkuju. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
7488
30.12.19 23:59
@Anonymní píše:
Myslím, že něco takového se mi asi děje, zní to docela logicky. Děkuju. Zakl.

Jsem tak premejslela pisemne :D taky jsem hlavni zmrzlik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 00:09
@Tarjei píše:
Jsem tak premejslela pisemne :D taky jsem hlavni zmrzlik.

Jenže co s tím :nevim: To abych v mrazu nevystrčila doslova hlavu z domu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
7488
31.12.19 08:06
@Anonymní píše:
Jenže co s tím :nevim: To abych v mrazu nevystrčila doslova hlavu z domu :roll:

No posledni roky moc mraz neni..ja se holt zatepluju i kdyz na hlave to fakt nesnasim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
31.12.19 08:37

Dělá mi to také. Nesmí prochladnout hlava ani krk/krční páteř.
Cokoliv na hlavě nesnáším, takže v nejnutnějším případě /opravdu mrazu si dám kapuci/.

V mrazu mi způsobuje migrénu i nošení těžkých batohů (krční páteř a chlad).
Vadí mi i spaní v chladnějších místnostech - opět musím mít zakrytou krční páteř. To samé v létě - nesmí mi tahnout na krk.

Za ty roky mi migrénu vyvolá cokoliv. Nejlepší období asi 14-ti dnů mám na jaro a na podzim, kdy se stabilizuje počasí a není ani horko, ani zima, neprší… ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 11:18
@Evkad píše:
Dělá mi to také. Nesmí prochladnout hlava ani krk/krční páteř.
Cokoliv na hlavě nesnáším, takže v nejnutnějším případě /opravdu mrazu si dám kapuci/.

V mrazu mi způsobuje migrénu i nošení těžkých batohů (krční páteř a chlad).
Vadí mi i spaní v chladnějších místnostech - opět musím mít zakrytou krční páteř. To samé v létě - nesmí mi tahnout na krk.

Za ty roky mi migrénu vyvolá cokoliv. Nejlepší období asi 14-ti dnů mám na jaro a na podzim, kdy se stabilizuje počasí a není ani horko, ani zima, neprší… ;-)

Děkuji za reakci. Také mi připadá, že prochladnutí krční páteře u mě hraje roli. Ani nemusí být velké mrazy a hlava bolí jako střep ani nevím jak. Tak snad asi nejlepší se pořádně zahalovat :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat