Bolest hlavy v prvním trimestru

291
6.1.20 18:49

Bolest hlavy v prvním trimestru

Ahoj,

jsem už zoufalá a byla jsem i u doktora. Na gynde na to nereagovala, na hematologii, kam
chodim na kontroly kvůli pichani Clexanu se jen pozastavila, řekla, ze krev mam ok a nizky tlak.
Je tedy pravda, ze mam doma tlakoměr a když mě chytne, nebo se zacnu motat a blbě vidět, tak mam kolem 100/65. Takový můj průměr.
Zacalo to vlastně až po zacatku pichani si
Clexanu. Nemám po něm ani modřiny, ani krvaceni (naštěstí).
Ale už nevim co s tím. Muzu si vzít paralen? Vsude mi řekli, ze mam zkusit vydrzet, ale
ja už mam zaludek na vodě a ani chvílemi nevidim (jako vidim, ale bolí mě ta hlava vic :mrgreen: ). Neměl někdo podobne problémy při zvýšeném očním tlaku? Před půl rokem na očním ok i tlak. Ale bolí mě kolem oci, za nima a v týlu.
Kafe mi nechutna a frtan slivovice, která driv pomáhala, taky nemuzu :D.
Měl to někdy třeba i z toho redeni krve? Nebo proste hormony?
Jsem 10.tt.

Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
6.1.20 18:55

@Jeanine33 ahoj můžeš paralen a nebo zkus magnezium, doporučoval mi ho gynekolog. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
6.1.20 18:56

Z ředění krve to určitě nemůžeš mít, taky si píchám clexan a tohle nezpůsobí. Já v prvním trimestru taky trpěla bolestí hlavy, pomáhalo mi na to hodně pít, paralen si vzít můžeš, ale jen občas. Já třeba trpím syndromem suchých očí, takže když mě v nich bolí, tak si kapu.Zkus si koupit do nich vidisic gel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 19:49

@Jeanine33 Dobrý den, měla sem ty samé problémy a tlak i nižší. Já sem teda šla kolikrát do mdlob. Mě pomohl jedině paralen, vzala sem si vždy max 1/4. Takže jestli sem dala jeden celý za měsíc, tak max. Ale nebrala jsem nikdy žádné léky proti bolesti, takže možná i proto fungoval i ten kousík. Doporučovala bych jít spíš přírodní cestou, jako je třeba Just nebo TianDe. Zkuste se poradit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17353
6.1.20 19:51

Já trpěla na bolesti hlavy celé těhotenství. Paralen mi byl k ničemu, ale zkus ho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
6.1.20 19:55

Dekuju. Ja si kupuju ten sprej s bylinkami. Myslim Pure essential, nebo tak nějak. Ale to všechno funguje jen při slabe bolesti… Paralen si moc brát nechci, navíc takhle rozjetou migrenu to nezastaví.
Fakt jiny stav. Teď mě ještě zacalo bolet vpravo pod pupkem a mam prujem :oops: :) Tak snad z toho nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 19:59

@Jeanine33 Snad z toho nic nebude, ale tyhle stavy jsou většinou k tomu těhotenství. Tu bolest pozoruje, ale neplašte. Pokud by trvala, nebo se opakovala, tak radši zavolejte na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
6.1.20 20:12
@Domkakonka87 píše:
@Jeanine33 Snad z toho nic nebude, ale tyhle stavy jsou většinou k tomu těhotenství. Tu bolest pozoruje, ale neplašte. Pokud by trvala, nebo se opakovala, tak radši zavolejte na gyndu.

Ja si myslim, ze to budou vazy a natahování a zvětšování se dělohy. Protože cely den jsem
Dnes mela jakoby svalovku na celém břiše, ale bez bolesti. Pak migrena, prujem a teď trochu pravý podbrisek.
Snad jen těhotenské neduhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat