Bolest hlavy v těhotenství 17. tt

25
18.4.20 08:19

Bolest hlavy v těhotenství 17tt

Zdravím holky chci se zeptat jestli máte nějaká zkušenosti s bolestí hlavy během těhotenství. Už mě druhy tyden bolí chvilemi práva pulka hlavy (hlavně u spánku). Ale prijde to z ničeho nic a jebto bolest jakoby mi tam někdo vrazil nůž. Ostrá, tepající bolest. Nevím jestli to je od krční páteře nebo kvůli tomu ze mám malinko vyšší tlak ted v těhotenství. Jsem 17tt. Snad to neni nic horšího. :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14632
18.4.20 09:08

@Andula28 Taky jsem tak 16., 17. tt měla bolesti hlavy, přitom na to nikdy netrpím. Akorát na levé straně. :mrgreen: Víc pít a přežít. Vydržela jsem to bez prášku, ale při nejhorším Paralen můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.4.20 09:38

@Litta přežít se to dá. Ja nikdy moc léky nebrala. Tak dokud by to nebylo fakt neúnosné tak to vydržím 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
18.4.20 09:41

@Andula28 Já taky právě ne, natož teď v těhotenství se tomu raději vyhnu. Podle mě nějaká kombinace hormonů, počasí, taky už mě to míň nutí pít než jsem to měla na začátku, tak jsem asi polevila… Tak ať je to brzy lepší. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
18.4.20 09:57

Bolela mě hlava téměř celý druhý trimestr. Vždy dva tři dny klid a pak jeden den mírná bolest a pak dva tři dny šílené migrény, kdy jsem myslela, že vyskočím chvílemi z okna. Já se obrátila na svou homeopatičku, po par dnech migrény odezněly a nakonec přešla i mírná bolest hlavy. Samozřejmě můžeme spekulovat, jak moc pomohly homeo a jak moc čas. Každopádně jsem to díky nim zvládla bez prášků na bolest, který jsem v tehotenstvi brát nechtěla. Tak ať je brzy lépe!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
18.4.20 10:11

Měla jsem úplně to samé, budilo mě to ze spaní a pak to běželo i ve dne. Gynekoložka mi předepsala Magnesol, takový prášek, který rozpustíš ve vodě, a do druhého dne to přešlo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.4.20 10:12

@PepiKo děkuji. V téhle. době je to trošku horší dostat se k doktorce. Za prvé se mi nechce úplně zbytečně. A za druhé už me několikrát preobjednala i na obyčejnou prohlidku do prukazky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
18.4.20 10:15

@Andula28 jo, to věřím, teď se člověk k lékaři zrovna nehrne, je to složitá doba. Tak snad bude brzy líp :hug: Kdyby to byla jo velká bolest, tak si zjisti, jaký prášek si můžeš vzít. Říká se, že jeden prášek na bolest je mnohem lepší než několik hodin v bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat