Bolest hlavy VZADU po zánětu dutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 446 příspěvků 30.04.18 12:25
Bolest hlavy VZADU po zánětu dutin

Ahoj,

prodělala jsem ošklivý zánět dutin, ze kterého jsem se dostávala 2 měsíce. Měla jsem troje ATB, kortikoidy apod. K tomu samozřejmě miliony babských rad. :-) 18. 4. jsem ATB dobrala.

Teď už je to lepší, ale zůstává mi bolest hlavy vzadu - tam co končí lebka a začíná krk. Je to cítit hlavně při předklonu (např. když nandavám prádlo do pračky) nebo když udělám nějaký prudší pohyb (skok apod.) nebo když silně smrkám (což samozřejmě nedělám). Jsem přesvědčená o tom, že to je pozůstatek zánětu dutin, ne nějaká krční páteř apod.

Trochu mi na to uleví masáž tymiánovou mastí. Ale celkově se to spíš zhoršuje.

Neměli jste někdo něco podobného? Pomohlo Vám na to něco. Na ORL se skoro bojím jít, aby mi zase nedali další ATB.

Díky.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 12:37

Já tuto bolest mám u boreliozy, tím nechci desit. Anonym z důvodu informaci o svém zdraví.

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 30.04.18 13:21

Já už tedy párkrát zánět dutin měla, ale nikdy mě nebolela hlava tam, co popisuješ. V těch místech mě bolí vždycky když mám problém s krční páteří.

Yarisek
Kecalka 446 příspěvků 30.04.18 14:13
@ivašot. píše:
Já už tedy párkrát zánět dutin měla, ale nikdy mě nebolela hlava tam, co popisuješ. V těch místech mě bolí vždycky když mám problém s krční páteří.

Mně taky. Jenže od krční páteře to bolí jinak. Tohle je jiná bolest. Nevím, jak to popsat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >