Bolest hlavy VZADU po zánětu dutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 431 příspěvků 30.04.18 12:25
Bolest hlavy VZADU po zánětu dutin

Ahoj,

prodělala jsem ošklivý zánět dutin, ze kterého jsem se dostávala 2 měsíce. Měla jsem troje ATB, kortikoidy apod. K tomu samozřejmě miliony babských rad. :-) 18. 4. jsem ATB dobrala.

Teď už je to lepší, ale zůstává mi bolest hlavy vzadu - tam co končí lebka a začíná krk. Je to cítit hlavně při předklonu (např. když nandavám prádlo do pračky) nebo když udělám nějaký prudší pohyb (skok apod.) nebo když silně smrkám (což samozřejmě nedělám). Jsem přesvědčená o tom, že to je pozůstatek zánětu dutin, ne nějaká krční páteř apod.

Trochu mi na to uleví masáž tymiánovou mastí. Ale celkově se to spíš zhoršuje.

Neměli jste někdo něco podobného? Pomohlo Vám na to něco. Na ORL se skoro bojím jít, aby mi zase nedali další ATB.

Díky.

Reklama

Reakce:

Anonymní  30.04.18 12:37

Já tuto bolest mám u boreliozy, tím nechci desit. Anonym z důvodu informaci o svém zdraví.

ivašot.
Kelišová 5739 příspěvků 30.04.18 13:21

Já už tedy párkrát zánět dutin měla, ale nikdy mě nebolela hlava tam, co popisuješ. V těch místech mě bolí vždycky když mám problém s krční páteří.

Yarisek
Kecalka 431 příspěvků 30.04.18 14:13
@ivašot. píše:
Já už tedy párkrát zánět dutin měla, ale nikdy mě nebolela hlava tam, co popisuješ. V těch místech mě bolí vždycky když mám problém s krční páteří.

Mně taky. Jenže od krční páteře to bolí jinak. Tohle je jiná bolest. Nevím, jak to popsat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama