Bolest hlavy VZADU po zánětu dutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 434 příspěvků 30.04.18 12:25
Bolest hlavy VZADU po zánětu dutin

Ahoj,

prodělala jsem ošklivý zánět dutin, ze kterého jsem se dostávala 2 měsíce. Měla jsem troje ATB, kortikoidy apod. K tomu samozřejmě miliony babských rad. :-) 18. 4. jsem ATB dobrala.

Teď už je to lepší, ale zůstává mi bolest hlavy vzadu - tam co končí lebka a začíná krk. Je to cítit hlavně při předklonu (např. když nandavám prádlo do pračky) nebo když udělám nějaký prudší pohyb (skok apod.) nebo když silně smrkám (což samozřejmě nedělám). Jsem přesvědčená o tom, že to je pozůstatek zánětu dutin, ne nějaká krční páteř apod.

Trochu mi na to uleví masáž tymiánovou mastí. Ale celkově se to spíš zhoršuje.

Neměli jste někdo něco podobného? Pomohlo Vám na to něco. Na ORL se skoro bojím jít, aby mi zase nedali další ATB.

Díky.

Reklama

Reakce:

Anonymní  30.04.18 12:37

Já tuto bolest mám u boreliozy, tím nechci desit. Anonym z důvodu informaci o svém zdraví.

ivašot.
Kelišová 5919 příspěvků 30.04.18 13:21

Já už tedy párkrát zánět dutin měla, ale nikdy mě nebolela hlava tam, co popisuješ. V těch místech mě bolí vždycky když mám problém s krční páteří.

Yarisek
Kecalka 434 příspěvků 30.04.18 14:13
@ivašot. píše:
Já už tedy párkrát zánět dutin měla, ale nikdy mě nebolela hlava tam, co popisuješ. V těch místech mě bolí vždycky když mám problém s krční páteří.

Mně taky. Jenže od krční páteře to bolí jinak. Tohle je jiná bolest. Nevím, jak to popsat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama