Bolest hlavy z přespání

31383
13.12.19 17:00

Bolest hlavy z přespání

Odmalička pokud příliš spim, probudím se s bolesti hlavy. Stejně pokud usnu přes den. Stačí i na deset minut. Nevyspání ten efekt nemá.

Problém je, že čím jsem starší, tim dříve se efekt projeví. Dříve to bylo po cca sedmi hodinách, teď už po víc než šesti. Nikdy jsem nebyla extra velký spáč. Ale čekám, jestli se to zastaví, nebo budu spát třeba jen tři hodiny 8o a pak budu muset vstávat 8o

Zajímalo by mne,.jestli to má někdo stejně? A jak se to vyvíjelo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
13.12.19 17:34

@Bábrdl jsem migrenik a mám to taky tak. S věkem se délka spaní zkracuje, teď mám optimálních 7 hodin, nad 8 už je mi blbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
13.12.19 17:36

Mám to taky tak. Vždycky jsem se těšila, jak se o víkendech přispím a teď je to jen poukázka na bolest hlavy. To stáří je chmurné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.12.19 17:36

Také trpím na migrény a taky to tak mám :). Akorát že mě bolí hlava i z nevyspání. Teď mám dvě děti (tříleté a půlroční) a už ani nevím, kdy mě hlava nebolela :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
13.12.19 17:53

Taky jsem migrenik. Ale dodržováním spánkové hygieny se mi práva migréna vyhýbá. Tuk ťuk. Tohle je 'normalni" bolest hlavy, i když kolikrát příšerná. A obvykle reaguje na běžná analgetika. Aspoň trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
13.12.19 17:55
@tartaletka píše:
@Bábrdl jsem migrenik a mám to taky tak. S věkem se délka spaní zkracuje, teď mám optimálních 7 hodin, nad 8 už je mi blbě

Jsem zvědavá, na jaká čísla se dostanu já. Abych časem nespala třeba jen 60 minut. To bych dlouho nevydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
13.12.19 17:56
@Mala.ještěrka píše:
Také trpím na migrény a taky to tak mám :). Akorát že mě bolí hlava i z nevyspání. Teď mám dvě děti (tříleté a půlroční) a už ani nevím, kdy mě hlava nebolela :?

Tak to já ne. Když spím tři hodiny, mám hlavu jak krišťàl. Jenze jsem taky pekelně unavená :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
14.12.19 10:54

Tak na dnešek jsem spala ty tři hodiny. Hlava v pohodě, ale spát se mi.chce pekelně :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
14.12.19 12:55

Já mám to samé, vždy spím cca 6 hod a jak mám děti u rodičů tak jupí prispim si a je to pak jasný bolehlav :zed: začalo mi to dělat loni ve 30 letech, naštěstí mi pomáhá vzít Panadol chvíli zase lehnout a je pryč. Tak zítra ráno to jistí budík :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat