Bolest hlavy a zad ze stresu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1676
16.1.22 10:22

Bolest hlavy / zad ze stresu?

Muzete mi prosim popsat, jak boli hlava, zads ze stresu? Me chyta cca 30× i vicekrat strasna bolest v zatylku. Trva ve vterinach, max 2 minuty, slzi mi u toho oci, musim si sednout nebo pridrepnout, nejsem schopna pokracovat v cinnosti dokud bolest neodezni. K tomu se mi neldy i stahne hrdlo. Leky proti bolesti nepomahaji. Dle doktoru jsem zdrava, uz jsem byla na vselijakych vysetrenich. Mate nekdo taky takovou hruzu? Uz jsem ve stresu z te nekoncici bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6818
16.1.22 10:50

Bloknuta krční pater? Ta na ct a podobném není vidět. Muže to byt o to horsi tím stresem. Zkusila bych nějaké fyzio nebo rehabku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 12:23
@Ladeka píše:
Muzete mi prosim popsat, jak boli hlava, zads ze stresu? Me chyta cca 30× i vicekrat strasna bolest v zatylku. Trva ve vterinach, max 2 minuty, slzi mi u toho oci, musim si sednout nebo pridrepnout, nejsem schopna pokracovat v cinnosti dokud bolest neodezni. K tomu se mi neldy i stahne hrdlo. Leky proti bolesti nepomahaji. Dle doktoru jsem zdrava, uz jsem byla na vselijakych vysetrenich. Mate nekdo taky takovou hruzu? Uz jsem ve stresu z te nekoncici bolesti.

Ahoj, já měla bolesti hlavy ze stresu asi 7 let (jako dítě a až do 21 let). Bolelo mě ale na spáncích, tlak za očima, hlava jako ve svěráku… taky jsem byla na různých vyšetřeních a nikde nic nenašli. Některé dny jsem ani nebyla schopná dojít do školy. Léky na bolest taky nepomáhaly. Pomohla mi až antidepresiva, která byla nasazena na jiný problém, ale od té doby mě hlava fakt nebolí. Tím nechci říkat, že máš hned brát AD, ale jen píšu, co mi pomohlo. I neuroložka už mi předtím AD psala, ale já se bála je nasadit.
Jinak asi určitě rehabilitace a cvičit. Nebo třeba zkusit navštívit nějakou psychosomatickou kliniku, já tam kdysi s bolestí hlavy a zad byla.
A na jakých jsi byla vyšetřeních? Já právě EEG, CT, MRI, EP… a nikde nic.
Každopádně držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
16.1.22 14:00

@hospodki Za ruzne rehabilitace i specialni jsem uz dala asi 11 tisic a nic. Naopak s pohybem a zatezi je to horsi. Jeste mam absolutne nefunkcni dolni jicnovy sverac, takze je mi celodenne na bliti. Ale to s bolesti asi nesouvisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
16.1.22 14:03

@Lollitka AD uz jsem mela dvoje a je mi po nich jeste hur, uspi me a jsem jak.mimo realitu. Mela jsem MR, CT, rentgen, na neuru jsem byla, rehabilitace a nic. Diagnozu nemam. Jeden cas mi od toho pomohly kortikoidy, ale po skoro roce jsem je musela vysadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 14:07
@Ladeka píše:
@Lollitka AD uz jsem mela dvoje a je mi po nich jeste hur, uspi me a jsem jak.mimo realitu. Mela jsem MR, CT, rentgen, na neuru jsem byla, rehabilitace a nic. Diagnozu nemam. Jeden cas mi od toho pomohly kortikoidy, ale po skoro roce jsem je musela vysadit.

Aha, tak to pak nevím… leda třeba nějaké centrum léčby bolesti, nebo nějaká ta psychosomatická klinika, nevím odkud jsi, v Praze jich je několik. Já docházela do Psychosomatické kliniky v Praze 6, Patočkova ulice. Jinak AD někdy nemusí sednout ta první, já jich vystřídala 14 druhů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat