Bolest hlavy, zelená rýma, jsem utlumená

289
9.2.16 10:11

Bolest hlavy, zelena ryma, jsem utlumena

Maminky zachrante me,

V sobotu jsem mela teploty, pak zacla ryma, ale zlutozelena a porad.. Ucpany noc olynth nezabira, brufen nezabira na hlavy :( je tedy fakt, ze mam nemicne i miminko 9m takze v noci nespim, starsi dcerka 3r uz je lepsi.. dneska jsem si pozvala pani na hlidani bo jsem to uz nedavala.

Co si muzu dav v hlave mi huci, hur slysim. Co si mam dat?

Volala jsem doktorovi, ale maji plno… Pry lide cekaji i venku.. Ma zkusit zavolat zitra..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

999
9.2.16 10:18

Zkoušela jsi nekdy proplachy nosu konvičkou? Me to pomáhá, vyplachne to z nosu neskutečný humus…maji v každé lékárně, proplachukes vodou s normální solí, odmerka je prilozena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
9.2.16 10:20

Jsem na tom stejně já dokapavam Pamycon od syna- je na zelenou rýmu ale napředpis…na ucpané dutiny jsem si koupila Sinupret a lepší. Na bolest Ibalgin klidně dvě 4 stovky. Hodně pít…Mamka si odpo bere malého, tak zalehnu.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
9.2.16 10:50

@neellaa Mně teď na zelenou rýmu pomohl Stérimar s mědí. Před tím jsem měla také Olynth, ale ten ještě nidky neměl na zelenou rýmu u mě ani u syna efekt. I když paní v lékárně jej cvhálila, že to tu rýmu spustí.
Kolem Vánoc jsem měla zánět bubínků obou uší právě kvůli zelené rýmě (zalehlé uši jsem měla celkem měsíc). Kdyby se ty uši zhoršily, tak doporučuji rovnou ORL, tam bude lidí třeba trochu méně a případně ti něco předepíší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
9.2.16 22:11

Já jsem měla vloni před Vánoci zelenou rýmu, nemohla jsem vůbec dýchat nosem, hlava třeštila, čelisti bolely. Udělali mi rentgen a šla jsem okamžitě na ORL na punkce, měla jsem úplně ucpané dutiny. Bez toho bych se nevyléčila :(. Plus antibiotika samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11483
9.2.16 22:16

No lékaře, ideálně na ORL, můžeš mít sinusitidu a budeš potřebovat antibiotika. Můžou pomoct (trochu) antihistaminika, Olynth nebo něco podobného do nosu. Výborná je Clarinase, ale nesmíš ji, jestli kojíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama