Bolest hlavy? Žíla asi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:30
Bolest hlavy? Žíla asi?

Dneska cestou domů mi z ničeho nic udeřila obrovská ostrá bolest před uchem od zhora až dolů. Mám pocit, že to byla žíla, nebo tepna? Ta bolest trvala asi minutu a teď po hodině mě tam začíná nepříjemně bolet. Nevíte, co to může být? Jestli ze stresu nebo tak? :think:

Reakce:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17707 příspěvků 11.09.18 15:51

8o šla bych k doktorovi

Premek_Orac
Závislačka 4388 příspěvků 11.09.18 15:57

Mohl by to být nějaký nerv, klidně od zubu, nebo zánět dutin, cokoliv. Pokud by se bolest opakovala, doporučil bych návštěvu lékaře.

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 11.09.18 16:21
@Anonymní píše:
Dneska cestou domů mi z ničeho nic udeřila obrovská ostrá bolest před uchem od zhora až dolů. Mám pocit, že to byla žíla, nebo tepna? Ta bolest trvala asi minutu a teď po hodině mě tam začíná nepříjemně bolet. Nevíte, co to může být? Jestli ze stresu nebo tak? :think:

Tohle mi dělalo nedávno a bylo to kvůli ucha. Zkus si pořádně vyčistit uši těma dětskýma tyčinkama. Já si čistila normálními a vlastně jsem si tím to co mělo jít ven zatlačila ještě víc dozadu a z toho ta bolest. Nalila jsem do ucha peroxid a pak těmi dětskými pořádně uši vyčistila a mám klid

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17707 příspěvků 11.09.18 18:37
@_0812_ píše:
Tohle mi dělalo nedávno a bylo to kvůli ucha. Zkus si pořádně vyčistit uši těma dětskýma tyčinkama. Já si čistila normálními a vlastně jsem si tím to co mělo jít ven zatlačila ještě víc dozadu a z toho ta bolest. Nalila jsem do ucha peroxid a pak těmi dětskými pořádně uši vyčistila a mám klid

Peroxid do ucha? To bych nedělala. To spíš použít ušní svíčky ale chtělo by to spíš doktora.

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 11.09.18 19:41
@aiwwa píše:
Peroxid do ucha? To bych nedělala. To spíš použít ušní svíčky ale chtělo by to spíš doktora.

Ty se chystám si koupit, ale jak mě to chytlo tak jsem měla doma akorát peroxid. Tak jsem to tam trošku nalila, nechala chvíli šumět a pak si ucho vyčistila dětskou tyčinkou do ucha a ťuk ťuk pomohlo to

stinga
Závislačka 4143 příspěvků 6 inzerátů 11.09.18 20:54

@aiwwa peroxidem vyplachují ucho i na ORL, ale já bych neřekla, že zakladatelka to má kvůli uchu, může to být netypická migréna, skříplý nerv - cokoli, pokud se to zopakuje nebo bolest bude moc silná, poslala bych zakladatelku urychleně k lékaři

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >