Bolest hlavy, zvracení, teplota - viróza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monulka
Kecalka 204 příspěvků 01.10.13 07:02
bolest hlavy, zvracení, teplota

Ahoj holky, synek )5 let) si od neděle stěžoval na bolest hlav, ale normálně si hrál, běhal, byl živý, tak jsme tomu nevěnovali moc pozornost…
Včer přišel ze školky, že ho hodně bolí čelíčko, byl takový unavený, jen ležel…dostal panadol, jakmile začal působit, zase by z něho rarášek…v noci nám začal zvracet, hodinu po tom dostal teplotu (38,5), stěžuje si pořád na velkou bolest hlavy/čelíčka. Teď tady leží jak marůdek, drží se za hlavičku a že mu není dobře - zatím ale od půlnoci nezvracel.

Naše Mudr je dneska až odpoledne, tak uvidím jak mu bude, jen se zeptám Vás, myslíte že to může být jen viroza?

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56909 příspěvků 01.10.13 07:13

@monulka nejspíš ano, díky tomu počasí, co panuje, bych se k tomu přikláněla.. Mého mladého taky vždycky bolí hlava :think: ale uvidíš, co na to dr..

Elessar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.13 07:25

@monulka asi ano, moje doktorka říkala, že zase něco řádí, je podzim…a ve školce to jde hned..

zoubky
Neúnavná pisatelka 17225 příspěvků 01.10.13 09:38

Ahoj, tak starší syn (4roky) dnes v noci lehl úplně se stejnými příznaky. ALe u něj to jsou zastydlé dutiny, takže ho hlava bolí z toho a zvrací hleny. Nemá tvůj syn taky velkou hlenovitou rýmu? Pokud ano a bolí ho z toho hlavička, doporučuji čelíčko nahřívat a inhalovat slanou vodu nad hrncem (to nám pomáhá víc než nejaké spreje). JInak teď je hodně viroz, hlavně v dětských kolektivech se to šíří rychlostí blesku :|
Držím palce, aby jich nebylo víc za celou zimu ;)

monulka
Kecalka 204 příspěvků 01.10.13 10:55

Holky, on vůbec rýmu ani kašel nemá, zatím pořád s přestávkama spinká, zvracel ještě ráno…tak uvidíme

zoubky
Neúnavná pisatelka 17225 příspěvků 01.10.13 11:07

Tak to bude jen nějaká kratší virozka

gabki
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 10.11.13 22:37

Tak ted jsem dopřevlekala ložní…viróza nejspíš ukázková…kašel, zvracení, teplota 38,9 nyní…chytlo jí to včera :( jen se zeptam holky muzu malé srazit teplotu paralenem? ale jen čtvrtkou, panadol sirup mi blinká, čípek striktně odmítá a nic jiného ted nemam…nic ji nebolí, ale celá hoří zatím jsem jí dala studený obklad

gabki
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 10.11.13 22:38

Má 5let

smultul
Kecalka 497 příspěvků 10.11.13 23:01

@gabki Já bych dala, jako děti jsme to taky tak braly. Když by nebylo nic jinýho.

gabki
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 10.11.13 23:09

No to je letošní 1.viroza, a krom čípku a panadolu do zitrka nic nesezenu…takže jsem ji ten paralen dala, snad to spracuje dobře, ted usnula…dekuji za příspěvek. na kasel mam stoptusin, do nosiku morskou vodu a ještě jí davam Sinupret, to vše snáší dobře.

Váš příspěvek
Reklama