Bolest hlavy/za krkem a teplota u dítěte

3873
5.12.19 20:06

Bolest hlavy/za krkem a teplota u ditete

Zdravím. Dcera 6let. Mela od rána 37. Teď večer měla 38st. Ale stěžuje si, když ji zakloním hlavu, že ji to strašně bolí. Zkoušela jsem aby hlavu poklopila na prsa a hned šla do záklonu, že ne…že ji bude zase bolet hlava(od krku do hlavy). :nevim: teď má 37,5. Rýma, kašel, bolest v krku nic takového nemá. Jen je hodně přešlá a taková smutná…divná. nemá z ničeho radost (jak dnes byl Mikuláš) u nás ne…ale měla tu aspoň nadílku, která ji vůbec nezajímala a jen leží spíš spi.
Tak ja nevím..spíš mám hrůzu z té šíje 8o plus teplotu která vyleze ještě :nevim:

Jestli jet na pohotovost nebo počkat do rána. Jak říkám, teplotu neřeším ale hlava a šíje mě děsí

Příspěvek upraven 05.12.19 v 20:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

195
5.12.19 20:12

Jak udela predklon? Nicmene, po telefonu na dalku nikdo solidne neporadi. Pri sebemensi nejistote a obave bych jela na pohotovost. Lepsi byt za hysterku nez neco promeskat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3119
5.12.19 20:14

Jé potřeba zkusit, jestli tu hlavu předkloní nebo ne. Syn si při teplotě taky stěžoval na bolest hlavy, zkoušeli jsme predklonit a říkal, že ho to bolí. Tak jsme začali vyděšeně shánět hlídání pro staršího a chtěli jsme jet na pohotovost. Ale pak jsme ho viděli, jak si v klidu tu hlavu předkloní a pozoruje si pupek. A že už ho to nebolí. Nakonec z toho byl zánět obou uši. Ale kdyby ho to pořád bolelo, už jsme na pohotovosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
5.12.19 20:14

Teď když byla v polospanku tak jsem jí tu hlavu na prsa lehce dala ale hned začla plakat, že to bolí. Mám strach aby třeba neměla meningokoka :nevim: jediný co jsem našla. Zkusím zavolat na tu pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
5.12.19 20:15

@M-77
V leže samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
5.12.19 20:18

@lampicka11 preklon hlavy vleze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
5.12.19 20:19

Jéžiš tak jeď k mudr ne a neraď se tady 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
5.12.19 20:19
@lampicka11
@lampicka11 píše:
Teď když byla v polospanku tak jsem jí tu hlavu na prsa lehce dala ale hned začla plakat, že to bolí. Mám strach aby třeba neměla meningokoka :nevim: jediný co jsem našla. Zkusím zavolat na tu pohotovost.

Tohle je rozumne reseni. Jeste se podivat, uda nema nekde vyrazku. Snad zo bude dobre!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
5.12.19 20:20

Zavolat nebo jet na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
5.12.19 20:21

Tak ty máš strach, aby neměla meningokoka a raději píšeš a ztrácíš čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
5.12.19 20:39

Také jí můžou bolest i uzliny na krku když má rýmu. Pokud hlavu na prsa vůbec nepoloží tak určitě hned na pohotovost. Pokud ano a jen si stěžuje na bolest, tak ještě jí můžeš zkusit zvednout natažené nohy vleže na zádech, pokud se bude bránit tak je to také špatně, malé dítě určitě bez problémů dá nohy minimálně do pravého úhle. Pokud ne může se jednat o meningeální příznaky, zvláště současně s bolestí hlavy a teplotou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
5.12.19 20:50

Teď má 37,5 a strašně se potí..spí. Na pohotovost jsem volala. Prý máme dorazit. Že normlani to neni. Tak ji chvíli nechám prospat a vyrážíme.

Příspěvek upraven 05.12.19 v 21:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
5.12.19 20:50

@Lucka1111 ona nemá nic…ani tu rymu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17786
5.12.19 21:06
@lampicka11 píše:
Teď má 37,5 a strašně se potí..spí. Na pohotovost jsem volala. Prý máme dorazit. Že normlani to neni. Tak ji chvíli nechám prospat a vyrážíme.Příspěvek upraven 05.12.19 v 21:04

tak jestli to je meningokok tak ta chvíle by se ti mohla vymstít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3119
5.12.19 21:10

Prosimte jed hned. Pokud by to meningokok byl, tak by to byla sakra drahá chvíle. Pokud to není, tak se holka v klidu dospi potom doma. Syna taky jednou takhle bolelo za krkem a melas vidět ty fofry u nás doma. Při tomto podezření letět rychlostí světla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama