Bolest holenní kosti

Anonymní
20.2.21 10:04

Bolest holenni kosti

Dobry den,

Chci se poradit. Asi mesic me v noci boli holenni kost od kolene dolu. Bolest je konstantni, da se vydrzet, v noci ji vnimam vice. Nemam zadne vyrustky, jine obtize. Je mi temer 50,ale mam nezaopatrene deti a bojim se panicky rakoviny. Muze to byt treba jen osteoporoza?
Dekuji.

K lekari nemohu, jsem dlouhodobe infekcne namocna.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.2.21 10:08

Manžel má také problémy s holeníma kostma, ale žádnej doktor mu nic neřekl. Má to cca 3 roky. Taky mě zajímá jestli je tu někdo se stejným problémem. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20.2.21 10:33

Noční bolest kosti u již nerostouciho člověka je třeba vyšetřit, minimálně zajít na rentgen (předpokládám, že úraz nebyl, to bys asi zminila). Jiné obtíže nemáš? Osteoporóza nebolí, dokud se kost nezlomí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
20.2.21 11:47

Bolest holení kosti je taky při neléčených plochých nohách a v noci se to právě bolí víc. To pak bolí jak kdyby ta kost měla prasknout. Takže bych zašla za obvodním lékařem, může to být jenom blbost a budou potřeba jenom ortopedické vložky :palec:

I dlouhodobě infekčně nemocní chodí k lékařům 8o kontaktuj lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
20.2.21 12:52

S nohou poradím jen jít k lékaři.
Kde jsi přišla na to, že dlouhodobě infekčně nemocní nemohou k lékaři? K lékaři můžeš, jen je potřeba se dohodnout předem, kdy přijdeš, aby byli připraveni. Někteří lékaři si to zjednodušují a řeknou, že to nejde, ale musí to jít. Co když dostaneš infarkt, zlomíš si nohu…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.2.21 12:24

Zdravím vás, také mám problémy s holenní kosti na levé noze jde mi to od kolene dolu a nikdo neví od čeho, mám spíš tu nohu takovou tupou. U lékaře jsem byla jeden rekl ze to je od páteře, druhý mě poslal na rengen kolena tam jsou sice výrůstky (že by od toho to nikdo neřekne ),další varianta hluboká tromboza toto vše vyloučeno a bolí to dál v klidu ani ne, ale při chůzi, když už nemůžu vydržet dám elastc. navlek a je to lepší. Jeste mě čeká ortoped, ale myslím že stejně nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 11:16

Na tohle se většinou doporučuje klid.. bývá to většinou z běhání na tvrdém povrchu, ale to nejspíše nebude váš problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.2.21 11:25

@ZuzčaPokorna za reakci, právě že si to taky myslím že to mám z tvrdého povrchu, běhavala jsem na běžícím pásu, ten je sám od sebe tvrdý a ještě jsem měla příšerný boty taky tvrdý, než jsem si pořídila odlehceny.Ale to byla jen moje domněnka. Co na to pomáhá místo klidu, já zatím mazu voltaren, nebo nepřijde mi nějaký účinek. Děkuji Anna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.2.21 11:34

Zánět okostice, chce to dva tři měsíce, šetřit, přejde… Nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.2.21 11:39

@fotrik1 děkuji s tím šetřením je to horší, když jsem v práci 8- 12 h na nohou, opravdu nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.2.21 12:20

@Anicka G to bude ale ta příčina, námaha. Já si to tak uhnal u běhání kdy jsem nesledoval techniku a jel na výkon… Samo to nepřejde, je třeba noze ulevit co nejvíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.2.21 12:35

@fotrik1 jj přesně tak, technika stranou a co nejvíc km a teď se mi to vymstilo, ale děkuji budu se víc hlídat ať noha odpočívá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat