Reklama

Bolest horního patra - jak se toho mám zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 14:03
bolest horního patra - jak se toho mám zbavit?

Zdravím Vás maminky

Trápí mě bolest horního patra a nevím co s tím. Bolí mě ale jen pravá půlka vzadu v puse a táhne se skoro až do krku. Dle mého názoru tam mám asi zánět. Na internetu jsem našla názory, že může jít o alergii na nějaké jídlo. To si nemyslím. Stalo se to takto:
Před dvěma dny jsem si dala tatarák. Po asi druhém nášupu se mi na stoličce udělal váček. Asi se mi tam dostalo maso. Během chvilky sice váček splasknul, ale natekla mi právě pravá polovina patra a začala dost bolet. Druhý den se mi ozvala pravá uzlina a začala také bolet a večer se přidala celá pravá půlka obličeje a dokonce i hlava. Jíst moc nemůžu. Bolí to. Pít taky ne. Neznáte nějaké homeopatikum, babskou radu nebo prášek, který by ten zánět vytáhnul?

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 02.01.17 14:08

@Lenisha Co zajít na ORL, aby se na to někdo pořádně podíval? Když už bolí půlka obličeje, tak asi nebude něco v pořádku… :think:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 02.01.17 14:10

Jsem asi blbá, ale nechápu, jak se ti může během pár kousnutí udělat váček? Váček je přeci zánětlivý abces a ten se musí nějak naplnit a zhnisat, to není otázka minut. 8o Nespálila sis spíš patro o topinku?? Neměla jsi tam spíš puchýř??

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 14:12

@monrom Nejdřív bych to chtěla zkusit vyléčit sama. Až pak půjdu k doktorovi. Když jsem byla malá, doktorka mě seřvala s tím, že mi nic neni a simuluji. Vím, že už je to strašně dávno a dnes by se doktoři asi takto nezachovali, ale tenhle blok v mé hlavě přetrval a má za vinu to, že k doktorovi jdu jen v tom případě, že už je to fakt vážný. A i přes to se modlím, abych zase nebyla simulant :lol:

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 14:14

@alisekR Na topinkách jsem ten tatarák neměla. Jen na obyč chlebu. JInak bych to svedla na topinky. Jestli je to s váčkem tak, jak popisuješ, tak to asi z tataráku nebude :nevim:

budi
Závislačka 4104 příspěvků 02.01.17 14:17

No, tak si davej pozor, at jednou neuslysis, ze jdes pozde :nevim:
raci trikrat za simulanta, nez jednou pozde

a je jedno, jestli to bude pozde na zachranu zubu, zdravi, nebo zivota :nevim:

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 14:19

@budi už mi to bylo párkrát řečeno :)

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 02.01.17 15:22

@Lenisha prosím tě vykašli se na předsudky a samoléčbu a zajdi si na ORL. Pokud nemůžeš jíst, tak už to vážné je… Pěkně hazarduješ se zdravím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama