Bolest hráze při a po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Stálice 70 příspěvků 22.05.19 20:53
Bolest hráze pri a po sexu

Ahoj, mám problém.
Bolí mě hráz po sexu, je strašně citlivá a někdy i zarudlá jakobych byla moc úzká a ona vždycky “trpěla” jsem těhotná ve 32tt, objednala jsem si aniball se kterým mám v plánu cvičit a moc se bojím toho, jaký budu mít porod když mám problém i při blbym sexu, tak co se s tou hrází stane až ze mě poleze hlava ???? neměl někdo podobně a jak to dopadlo? Pomuze i masírovani? Díky za rady

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 22.05.19 20:59

Ježiš, tak ve 32.týdnu nešukej, když tě to bolí :mrgreen: a neboj, potrhaná budeš tak jako tak, od toho je nástřih následné šití. Ale neboj, to dáš, to se zahojí.

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 22.05.19 21:02

Mas vše prokrvene. Proste chvíli vynechte sex. U porodu uvidíš, možná bude třeba nástrih, ale v tu chvíli to ani neucitis

Vavanda
Stálice 70 příspěvků 22.05.19 21:05

@7.straka nechápu proč bych měla mít nástřih tak jako tak, někdo ho mít nemusí a já si ho nepřeju ani, pokud to nebude na životě ohrozujici miminku. A bolí mě to celou dobu, nejen teď. Tvoje vyjadřování ale teda :potlesk: zensky horší jak chlapy fuj.

Vavanda
Stálice 70 příspěvků 22.05.19 21:06

@Tichošlápek prave ze to mám furt, tím myslím i před otehotnenim, jinak bych to tomu davala za vinu taky, ze je vše prokrvene atd.. ale mám to už spoustu let :( budu se snažit cvičit s tím aniballem, ale to jsem zvědavá jak dam i to cviceni no..

Uživatel je onlineMartha03
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 22.05.19 21:06

No záleží jak je pružná. Když málo tak nastrih, ten se zahojí. Při porodu budeš mít jiné bolesti a věci, které budeš řešit, pro mě hráz bylo to poslední co mě zajímalo…

ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 22.05.19 21:10
@Martha03 píše:
No záleží jak je pružná. Když málo tak nastrih, ten se zahojí. Při porodu budeš mít jiné bolesti a věci, které budeš řešit, pro mě hráz bylo to poslední co mě zajímalo…

Dělali mi nástřih u obou porodů a kdyby mi to doktor nehlásil, tak jsem o něm vůbec nevěděla. Šití trochu štípalo, ale s miminem v náručí to bylo naprosto nepodstatné. Zahojení bez problémů…

Uživatel je onlineMartha03
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 22.05.19 21:20
@ivašot. píše:
Dělali mi nástřih u obou porodů a kdyby mi to doktor nehlásil, tak jsem o něm vůbec nevěděla. Šití trochu štípalo, ale s miminem v náručí to bylo naprosto nepodstatné. Zahojení bez problémů…

Já tam řvala jako kráva na porážce :D :lol: nastrih mi byl zcela volný. PA se mě při příjmu ptala jestli s tím souhlasím, řekla jsem ji ať udělají cokoliv, aby ze mě malou dostali. Vůbec jsem nástřih necítila, měla jsem pocit, že se všechny mé vnitřnosti rozhodly jít na vzduch, byl to můj první porod, nic se nestihlo ani epi. Myslím, že jsem ten večer byla nejhlasitejsi :lol: druhý den jsme se tomu s PA smáli, já se omlouvala za ten tijatr :D

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 22.05.19 21:45

@7.straka to je rada, ze bych z ni blila :poblion: zakladatleko mela jsem nastrih vetsi kvuli klestim a ani jsem a manzelem nedodrzela sestinedeli jak bylo hojeni v pohode ;) o nastrihu jsem v tu chvili vubec nevedela, hojeni fakt uplne na pohodu :) a uprimne to, ze Te ted neco boli opravdu neznamena, ze bys mela mit nastrih, pri porodu se vse absolutne rozvolni a pokud stravis prvni dobou porodni ve vane jako ja, tak to budes mit dole uplne totalne v pohode ;) u me doslo k nastriu jen kvuli tem klestim, ale rozhodne niceho nelituji, i kdyz nastrih byl muj nejvetsi strasak, ptze ditko je diky tomu vsemu naprosto v poradku a to je to hlavni :srdce:

Vavanda
Stálice 70 příspěvků 22.05.19 22:00

@Tazvesnice moc ti dekuju, konečně někdo kdo mi to napsal podle sebe a hezky :kytka:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 22.05.19 22:06

@Vavanda rado se stalo :kytka:

Iloveyoga
Povídálka 17 příspěvků 23.05.19 03:21

Ahoj, vubec se z toho nestresuj, ono to dopadne, jak ma. Nic rozhodne ale nezkazis, kdyz si budes spodek masirovat treba bio kokosovym olejem a zkus i anibal, mne pomohl teda spis v tom, jakym zpusobem tlacit. No a k natrzeni- ja nechtela nastrih, potrhala jsem se celkem dost, mela jsem vnejsi a vnitrni stehy, ale vubec to nebolelo. Druhy den jsem sedela i chodila, jako bych nerodila. Takze to opravdu nic, z ceho by sis mela delat hlavu. Kazdy to ma jinak a zbytecne se dopredu stresujes. Mysli na mimco a tes se ;)

Váš příspěvek
Reklama