Bolest hráze při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MoMu
Povídálka 19 příspěvků 04.11.14 18:14
Bolest hráze při sexu

Ahoj. Vím že tohle téma už tu bylo víckrát, ale všechny jsem poctivě přečetla a nikde jsem nenašla ani dotaz, ani řešení pro svůj problém.
Mám už přes rok a půl stálého partnera a posledního asi půl roku mě bolí sex. Přesněji řečeno hráz. Už jsem z toho úplně zoufalá :( Po porodu nejsem, nepomáhá ani předehra, ani lubrikant, ani kondom, ani bez kondomu. Bolí to při každé poloze a téměř od začátku sexu. Je to spíš taková pálivá bolest, jako by odřenina nebo spálenina, ale fakt se na to snažíme jít pomalu a používáme i ten lubrikant, takže nechápu, co je příčinou.
Napadají mě jen dvě příčiny. První je, že bývalý partner mi jednou hrát natrhl, a proto mě teď bolí. Ale to podle mě asi nebude ten pravý problém, protože ze začátku to nebolelo. No a druhá možnost je, že mám strach z další bolesti, a proto to pak bolí, ale to bych ten strach musela mít hodně podvědomý :D
Tak vás prosím o radu. Zažila jste to některá? A pomohlo něco jiného, než to, co už jsem zmínila? Mockrát děkuju za každou radu :)

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 18:21

@MoMu může být i psychická příčina.. obrátila ses na dr?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 18:25

A jsi při sexu opravdu hodně vzrušená? Já když nejsem úplně správně naladěná, taky je sex méně příjemný, i když nemám žádné problémy, ani se zvlhčením. Zkusila bych pořádnou předehru, je jedno, jak dlouhou, ale hlavně takovou, která tě fakt rozpálí a pak to třeba bude lepší…prostě je to asi o hledání. Nebo mě ještě napadlo, co nějaká mykóza, ta to může taky zhoršovat..

MoMu
Povídálka 19 příspěvků 04.11.14 18:25

@martina.se Doktorovi jsem to neříkala. Měla jsem za to, že to souvisí se ztrátou chuti na sex kvůli HA, tak jsem ji za ním šla změnit. To mi pomohlo, chuť je zpátky, ale bolesti zůstaly.

Katy_86
Kelišová 5668 příspěvků 04.11.14 18:30

Me takhle bolivala hraz kdyz jsem brala HA. Take jsem mela mensi chut na sex a nebyla poradne vlhka. A taky me trapily mykozy :roll: Vzdycky jenom 10 minut sexu a pak jsem pro bolest nemohla:/ Pomohlo prestat brat prasky :mavam:

MoMu
Povídálka 19 příspěvků 04.11.14 18:37

Se vzrušením byl právě problém před změnou, ale teď už je to o něco lepší. Teda uznávám, že to není jak na začátku (to jsme mohli i 8× a v pohodě :oops: ), ale teď to bolí hned a můžu ho chtít sebevíc :(
@Katy86 Vážně? Tak to mě vůbec nenapadlo. S tou HA je kříž :(

missName
Stálice 80 příspěvků 04.11.14 18:54

Kámoška měla bolesti hráze - přesně, jak popisuješ a nakonec jí doktorka zjistila Chlamydie.. po přeléčení antibiotiky, vše v pohodě…tak bych se být Tebou poradila na gyndě ;-)

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 04.11.14 19:00

Je to pocitově jako kdyby se Ti tam udělaly drobounké (nekrvácející) ranky? Bolí to ještě i po pár hodinách např. při utírání? Bolí Tě trošku drobné klouby na rukou? To pak bývají rozjeté chlamýdie ;) (pozitivní stěr má kde kdo, ale k příznakům dochází až když je organismus dlouhodoběji oslaben)

MoMu
Povídálka 19 příspěvků 04.11.14 19:07

@wobludka Proboha, přesně tak mě to bolí. Tak teď jsem šíleně vyděšená a při první příležitosti valím na gyndu. Moc děkuju, tohle by mě ani ve snu nenapadlo :zed:

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 04.11.14 19:31

@MoMu klíííd, to není nic neobvyklého ;) dostaneš ATB pro sebe i partnera a bude po problému :kytka:

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 04.11.14 19:52

Taky jsem myslela chlamydie, když jsem četla dotaz.

MoMu
Povídálka 19 příspěvků 04.11.14 19:54

@wobludka Děkujuuu, teď si o tom něco čtu na netu a snad to nebude tak hrozné :?

MoMu
Povídálka 19 příspěvků 15.11.14 16:30

Tak chlamydie to asi nebudou. Přítel se dostal k doktorovi dřív a test má negativní, já jsem si zkusila udělat takový ten rychlotest, co se dá objednat, a taky negativní. Ale k doktorovi už zajdu, když jsem objednaná, a pak tady napíšu, kde je problém, aby to příp. pomohlo nějaké další nešťastné duši :)

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 15.11.14 16:59

@MoMu Tím lépe :palec: Já je teď taky nemám, jsou to jen běžné kvasinky (netrpím na ně), bolest kloubů se k tomu přidala náhodně z jiných příčin.

MoMu
Povídálka 19 příspěvků 17.11.14 11:45

To jo, jsem fakt ráda :) Ty kvasinky právě taky všude píšou jako možnou příčinu, ale nemám žádné jiné příznaky. Tak uvidíme, ono to už nějak dopadne :D A ty klouby, no, já na ně trpím celkově (kolena, pořád mi něco „křupe“), takže to bude asi tím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >