Bolest hrudníku po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 07:44
Bolest hrudníku po porodu

Zdravím, mám takový dotaz, jsem půl roku po porodu a mám tupou bolest žeber a hrudní kosti. Hlavně v noci mě to chytne a nepomáhá absolutně nic. Má někdo s tím také zkušenosti? Doktor mi dal prášky na bolest, ale ty nezabírají. :zed:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 15.05.19 08:04

Asi zablokovana zebra. Chce to uvolnit, nejlepe u fyzioterapeuta

MayaLevin
Stálice 64 příspěvků 15.05.19 08:22

@Verun83
Musí to ovšem být fyzioterapeut specializovaný na odblokování zeber :mrgreen:

růžička12
Stálice 68 příspěvků 15.05.19 08:43

Proč si nezajdete nejdříve k doktorovi…to může být cokoliv!!!-…a to asi asi…prostě k praktikovi a on vás pošle dále atd atd…a chodit na preventivky samozřejmě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:01

Rentgen mám hotovej, patologie tam žádná není, dal mi analgetika. A žádanku na rehabilitaci. Ale myslela jsem si, že třeba tady najdu taky takovou bolavou duši, která to má taky.

Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 15.05.19 09:35
@Anonymní píše:
Rentgen mám hotovej, patologie tam žádná není, dal mi analgetika. A žádanku na rehabilitaci. Ale myslela jsem si, že třeba tady najdu taky takovou bolavou duši, která to má taky.

Tyhle bolesti mam jiz 10 let. Mam hypermobilitu kloubu a mam to proste od patere. Na fyziu me protahne, srovna kosti a ulevi se mi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:02

@Verun83 a jak to zvládáš, když zrovna tě chytí ta hnusná bolest? Já zkouším vše, pomáhá mi jen ibalgin a trochu se to zklidní když se soustředím na dýchání do břicha. Už je to asi 5. noc po sobě, kterou jsem se nevyspala. Vždycky mě to chytlo tak jednou za měsíc, ale tohle už je moc, bojím se udělat jakýkoliv pohyb

Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 15.05.19 17:10
@Anonymní píše:
@Verun83 a jak to zvládáš, když zrovna tě chytí ta hnusná bolest? Já zkouším vše, pomáhá mi jen ibalgin a trochu se to zklidní když se soustředím na dýchání do břicha. Už je to asi 5. noc po sobě, kterou jsem se nevyspala. Vždycky mě to chytlo tak jednou za měsíc, ale tohle už je moc, bojím se udělat jakýkoliv pohyb

No, ja si uz v podstate zvykla. Chce to cvicit cviky na uvolneni hrudni patere, pravidelne. Rano se protahnout. Cvicit na posileni, no a hlavne, chodim pravidelne na thajske masaze a k fyzioterapeutce. Bez toho byt uz nemuzu.

Váš příspěvek
Reklama