Bolest i přes lubrikaci

Anonymní
7.3.21 16:47

bolest i přes lubrikaci

Zdravím, poprosil bych o radu, s přítelkyní máme takový problém, že ačkoliv mám sice trošku větši penis(spíše do délky) ona nemá žádný problém s lubrikací, málokdy jsme měli problém, že by to mazalo, a dokonce i když jsme použili lubrikant, vždy nás do nějaké míry bolí sex(spíše mě) záleží na poloze, nejvíce na koníčka, ale i zezadu, už nevíme moc, co s tím, máte někdo nějaké rady a zkušenosti proč se tuto děje? díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
7.3.21 16:47

A co nechodit tak do hloubky??? :zed: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7821
7.3.21 16:49

Nemas krátkou uzdičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 16:49

@Genea no ono když je to na koníčka, uplně si to řídit nemohu, každopádně, čím to je? s mazábním opravdu není problém :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 16:50

@JancaS84 no kůže nebolí, spíš jakoby „vnitřek“penisu nebo jak to popsat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7821
7.3.21 16:51
@Anonymní píše:
@JancaS84 no kůže nebolí, spíš jakoby „vnitřek“penisu nebo jak to popsat :nevim:

A to je tvoje prvni partnerka? S jinou si ten problém neměl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 16:53

@JancaS84 též měl, ale s touto je to intenzivnější, nevím proč, každopádně to moc nechápu, když uvnitř je vše „měkké“jakoby

• Citovat
  • Nahlásit
7821
7.3.21 17:16
@Anonymní píše:
@JancaS84 též měl, ale s touto je to intenzivnější, nevím proč, každopádně to moc nechápu, když uvnitř je vše „měkké“jakoby

Tak to by si měl asi řešit s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 21:47

@JancaS84 no, tam mám trošku problém studu, nejprv jsem se chtěl právě ujistit nějak tady no, ale i tak díky moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 19:59

@Genea a v čem to hlavně může pomoci?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat