Bolest jako 1. den MS, ale ta už druhý den nikde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 18:46
Bolest jako 1. den MS, ale ta už druhý den nikde?

Zdravím. Prosím vás, ráda bych se zeptala - je šance, že bych mohla být těhotná i přesto, že mám už druhý den vysloveně menstruační bolesti? Naprosto stejné příznaky jako před menstruací. Jen ta nikde. Jsem jen 1. opravdový den zpoždění a protože mívám zpoždění běžně +- 3 dny, tak vím, že to nic neznamená. Ale už jsem z toho zoufalá. tohle čekání je hrozné.

nebo bývá v těhotenství spíš něco jinak, nějaký pocit? Nemám si dělat naději?

příznaky mám totiž naprosto stejné jako vždycky, dokonce i „cítím“ tu „vůni“ menstruace, jestli chápete… :oops:

Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 06.08.18 18:49

Dej tomu týden a uvidíš ;)

veria
Generální žvanilka 24000 příspěvků 1 inzerát 06.08.18 18:51

Jj měla jsem bolesti úplně jak před menstruaci. Ale úplně, těhotenství nic nenasvědčovalo.

ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 06.08.18 20:29

U obou těhotenství jsem měla bolesti jako při MS, ale MS nikde. Udělej si test a uvidíš.

Krupka domaci
Povídálka 42 příspěvků 06.08.18 20:59

Mela jsem to uplne stejne,bolesti jako pred menzes.Den po vynechani jsem si udelala test a nic.Jeste jsem si rikala,ze jsem zbytecne spechala.No a za tyden uz byla na testu dalnice.

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 06.08.18 21:35

zkus počkat:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >