Bolest jako před MS v 18 tt

Anonymní
13.12.19 10:30

Bolest jako pred MS v 18 tt

Ahoj vsem, omlouvam se, tady toto tema uz zde bylo probirano a ja si nektere prispevky precetla, ale neco me trochu vydesilo ( poslicky, nastupujici predcasny porod atd.) neco zase uklidnilo… mam uz tak cca 3 dny takove boleni fakt jakoby pred menstruaci a nikdy predtim jsem to necitila, mozna teda hned na zacatku jeste nez jsem si udelala tehotensky test. Dnes to pocituju nejvic, ale taky si toho vic vsimam :D Je to moje prvni tehotenstvi, takze mam trochu strach, jestli je to normalni, ale na pohotovost se mi kvuli tomu uplne nechce (moje mudr ma dovolenou) a na kontrolu mam jit pristi patek.

Budu moc rada za nejakou odpoved. Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

347
13.12.19 10:43

Ahoj, já měla bolesti cca týden kolem 19. a 20.týdne a bylo to tím že mi rostla děloha, poté mi pěkně vyrostlo bříško, jedla jsem magnesium aby mi bylo líp. Ale není bolest jako bolest…když se ti to nebude zdát, tak radši zajdi k doktorovi, může to být klidně zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 10:49

Raději jet zbytečně než pozdě..pokud se ti to nezdá, tak bez na pohotovost..já měla v prvnim těhotenství klidový rezim už od poloviny a to proto, že se mi zkracoval čípek..v tomto těhotenství jsem byla v druhém trimestru každý týden u dr.se špiněním a nikdo mě z tama nevyhodil a vždy pečlivě zkontrolovali jestli je vše ok..nemá smysl to podceňovat..

• Nahlásit
  • Citovat
747
13.12.19 11:13

Ahoj, mě to taky tak dělalo, pak jsem se o tom zmínila nějaké kamarádce a ta se mě zeptala jestli náhodou nemám období kdy mám dostat menstruaci, a fakt že jo :) pak jsem to tak nějak vypozorovala že mě to bolí vždy když mám toto období, teď ale s probívajícími týdny je to lepší, teď ve 29tt už mě trápí zase něco jiného :D každopádně pokud tě to bolí hodně, tak si radši někam zajeď ať se na tebe kouknou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
13.12.19 12:09

Me to takhle bolelo, kdyz jsem mela hematom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 13:43

Dekuji moc za zpravy, no ono to neni nejaka nesnesitelna bolest nebo tak, jen to citim, kdyz sedim v kanclu, kdyz se na to nesoustredim, tak je to dobry :D dnes si po praci dam klidovy rezim a uvidim jak mi bude do zitrka a kdyz tak si skocim na pohotovost… jinak je pravda, ze bych normalne mela menstruaci, tak je mozne, ze je to ten duvod :roll: tak jeste jednou diky za reakce, nemam se v okoli moc koho zeptat, protoze jsou vetsinou vseci jeste bezdetni, tak aspon ze to takhle funguje tady :)

• Nahlásit
  • Citovat
6288
13.12.19 22:01

Řekla bych, že bolest je z toho, jak roste děloha. Ale jestli se ti to nebude zdát a ještě u zhoršovat, tak běž k lékaři. Pobolívání a různé píchání je běžné, akorát by to mělo být tak nějak snesitelné. Jakmile budeš mít vyloženě blbý pocit, strach o miminko, tak se nemusíš bát zajít k lékaři, nikdo se na tebe nebude blbě dívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 10:26

Tak jsem nakonec rano na pohotovost prece jen jela, protoze jsem se v noci budila, jak me to zase bolelo a je to v poradku, asi mi roste deloha :roll: a ze by byli prijemni se teda rict nedalo, ale tak ja jsem aspon klidnejsi, ze je vse ok :blush: tak dekuji vsem

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama