Bolest jako při menstruaci, ale MS nikde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
21.11.19 19:11

Bolest jako při MS ale MS nikde

Ahoj holky. Takže abych začala.. Poslední MS mě skončila 23. 10… Kalendář mě ukazuje že ue mám 8 dnů zpoždění, od pondělí mm bolesti břicha a vaječníku jak kdybych to měla dostat, už asi 14 dní mám hroznou žranici, o víkendu jsem měla nízký tlak, a celý týden teď mám závratě a bolí mě i dost hlava… Na zvracení mě je taky.. Ale test mi ukazuje negativní. Dnes jsem si ale test dělala i kamarádky a když jsme test podsvitili baterkou tak tam obrys vidět byl, ale fakt nepatrný..prosím vaše názory!!! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4326
21.11.19 19:34

8 dní po zpoždění by na testu byly 2 silné čárky. navíc ty nevolnosti atd. jsou díky hormonu hcg… a to právě záznamena test. podsviceni baterkou, větší blbost jsem neslyšela…

leda by byla ovulace dele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.11.19 19:43

@Mallorka proč blbost? Hodně žen mi říkalo že měli slabou carecku. A 8 dní spozdeni není hodně. Čtu že ženským se ukázali dvě čárky až po 14d po spozdeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
21.11.19 19:48

Záleží, kdy proběhla ovulace. Nezbývá než čekat a za pár dní zkusit další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.11.19 19:50

@Petule030 ahojky. Ovulace byla 1.11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
21.11.19 20:07
@Haciko píše:
@Petule030 ahojky. Ovulace byla 1.11.

Tak 20DPO uz bys měla opravdu pěknou druhou čárku  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.11.19 20:16

@Andrejka13 spozdeni nemívám. A od pondělí mě bolí břicho jak při MS a MS nemám furt. A d toho závratě.. Plus hrozný chutě.. No zítra jdu k doktorce tak uvidím. Ale čtu že ženským se to ukázalo až 14 dní po spozdeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
21.11.19 20:17

@Haciko Podle kalkulačky, nebo si ji hlídáš? 20 dní po ovulaci by asi fakt měla být hezky viditelná čárka. Možná záleží, jak citlivé máš testy. No však nezbývá než čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.11.19 20:20

@Petule030 podle kalkulacky. Ovulaci sem nikdy nepočítala, to je pravda. :palec: ale příznaky jsou dost pozitivní ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4326
21.11.19 21:30

@Haciko když ty chceš slyšet, ano, jsi. To ti nikdo neřekne, ale 20 DPO by byla čárka silná. a podsvicni je kravina. podívám se na světle s pokud tam čárka není, je to negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
21.11.19 21:48

Těžko říct u někoho to může být těhotenství u někoho ne..me ted šíleně boleli prsa a sem tam břicho jako bych to měla dostat no a 8 den zpoždění ms přišla už jsme byla objednaný k dr na vyvolavacku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.11.19 21:59

Nechci slyšet ano jsem. Ale třeba radu že ty příznaky možné jsou 😄 zatím jste tu všichni negativní až protivný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
21.11.19 22:14

@Haciko já napsala že to můžou být příznaky těhotenství a nemusí ono totiž těhotné ale příznaky a před ms jsou stejne / podobne…
Takže dokud nepřijde ms naděje je vždycky víc ti k tomu jídlo nerekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
22.11.19 00:00

@Haciko Ano, mohou to být těhotenské příznaky. Ony ty kalkulačky jsou na prd. Klidně můžeš mívat ovulaci v úplně jiné dny. Je možné, že ji míváš později, než podle tabulek a test se ještě krásně vybarví. Nebo mohla být výjimečně posunutá a proto to zpoždění. Dej vědět, jak zítra dopadneš u doktorky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.11.19 13:08

Dobrý den. Před 3mi týdny jsem si dělala test (negativní) minulý týden mi skončila menstruace a dnes jsou to 2 dny co mě bolí pod bříškem a mám slabé jakoby hnědé špinění. Prosím, jestli máte nějaké zkušenosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat