Bolest jako při ms ale po ms

Anonymní
24.6.21 13:34

Bolest jako při ms ale po ms

Mám asi takový blby dotaz, hledala sem všude ale nic sem nenašla.. v březnu sem prodělala ZT, v květnu sem měla biochemické kdy vše odešlo s ms. Ms mám po 28 dnech někdy mám den zpoždění někdy to dostanu o den dřív, vždy mám pms, bolest podbrisku první dva dny fakt silnou. Ale teď sem dostala ms po 23 dnech, žádné pms sem neměla takže sem byla dost zaskočená, žádné bolesti proste nic, první dva dny jsem hnědě špinila, 3-4 den sem krvácela spíš růžovo červenou krví a 5 den špinění a pak jak když utneš najednou nic. Bolí mě ale v podbříšku jako bych to měla zase dostat 🤷🏼‍♀️ Teď dva dny ráno vždy lehce zašpiním a pak cely den nic. Neptám se na to jestli sem těhotná to vůbec ikdyz nevylučuji to protože se nechráníme ale spíš by mě zajímalo jestli to mohlo třeba způsobit to biochemické? Že to mám takhle divně. Kdy sem měla ovulaci opravdu netusim protože se ve svém těle teď absolutně nevyznám

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1004
25.6.21 17:15
@Anonymní píše:
Mám asi takový blby dotaz, hledala sem všude ale nic sem nenašla.. v březnu sem prodělala ZT, v květnu sem měla biochemické kdy vše odešlo s ms. Ms mám po 28 dnech někdy mám den zpoždění někdy to dostanu o den dřív, vždy mám pms, bolest podbrisku první dva dny fakt silnou. Ale teď sem dostala ms po 23 dnech, žádné pms sem neměla takže sem byla dost zaskočená, žádné bolesti proste nic, první dva dny jsem hnědě špinila, 3-4 den sem krvácela spíš růžovo červenou krví a 5 den špinění a pak jak když utneš najednou nic. Bolí mě ale v podbříšku jako bych to měla zase dostat 🤷🏼‍♀️ Teď dva dny ráno vždy lehce zašpiním a pak cely den nic. Neptám se na to jestli sem těhotná to vůbec ikdyz nevylučuji to protože se nechráníme ale spíš by mě zajímalo jestli to mohlo třeba způsobit to biochemické? Že to mám takhle divně. Kdy sem měla ovulaci opravdu netusim protože se ve svém těle teď absolutně nevyznám

A zkousela jste test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 17:19

@MonaSun nee, vždyť sem 4 dny po ms, sice po kratší a slabší ms ale sem po 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
1004
25.6.21 17:23
@Anonymní píše:
@MonaSun nee, vždyť sem 4 dny po ms, sice po kratší a slabší ms ale sem po 🤔

A byly pri ms kusy sliznice? Je mozne ze jsi tehotna a krvaceni mohl zpusobot hematom nebo neco jineho. Pokud byla ms uplne jina nez jsi zvykla tak bych zkusila test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 17:25

@MonaSun No takový pidi kousičky tam byly 🙂 já sem to nijak moc nezkoumala 🙈
Hlavně mě ani nic jiného krom podbříšku nebolí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu