Bolest jednoho prsa-bradavka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 16:11
Bolest jednoho prsa-bradavka

Ahoj chtela bych se zeptat zda s tim treba nemate nektera zkusenost a nevite co na to.. zacnu od zacatku.. s pritelem mame dvoulete dite ktere jeste kojim ( pri kojeni me nekousla ani nic podobneho. Bolest zacla ze dne na den), od kvetna se snazime o dalsi ditko.. posledni cca tyden me zaclo bolet prso (spis bradavka) jakobych byla uplne na zacatku a teprve zacla kojit.. boli me jen to jedno prso nevite cim by to mohlo byt? Ms bych mela dostat cca 18teho nemam to na den presne..

Reakce:

Katjerina
Kecalka 132 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 23:33

Zdravím, zkušenosti s tím nemám, ale může to být i projev nastupující MS, ovulace a nebo jste těhotná a začíná citlivost prsou a nemusí to být vždy obě. Když jsem těd byla těhotná s druhým synem, bolelo mě taky jen jedno prso, pak až v pozdějším těhotenství obě a většinou nejvíc citlivé právě bradavky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 13:13

@Katjerina diky za odpoved ale uz vim cim to je :-) jsem tehotna :-)

Katjerina
Kecalka 132 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 16:00
@Anonymní píše:
@Katjerina diky za odpoved ale uz vim cim to je :-) jsem tehotna :-)

Tak velká gratulace, hlavně v pohodě at jsou všichni zdraví a spokojení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >