Bolest jednoho prsa na konci těhotenství

746
26.5.16 18:44

Bolest jednoho prsa na konci těhotenství

Ahojky,

začalo mě bolet pravé prso ve spodní části až k bradavce. Nejdříve to bylo jen při silném dotyku nebo v podprsence, tak jsem si říkala, že je možná moc těsná nebo jsem si ho přeležela, ale teď bolí už i samo od sebe a když ho zmáčknu tak bolí opravdu hodně.
Je měkké, nemá žádnou bouličku, otok ani modřinu ale bolí to jako kdyby mě do něj někdo vrazil pěstí…
druhé mě vůbec nebolí, obě mají normální měkké bradavky a občas trochu samovolně vytéká mlezivo což je prý v pořádku.
Jsem ve 36tt tak se bojím aby to nebyl nějaký zánět a neovlivnil mimčo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
26.5.16 19:14
@Shana píše:
Ahojky,začalo mě bolet pravé prso ve spodní části až k bradavce. Nejdříve to bylo jen při silném dotyku nebo v podprsence, tak jsem si říkala, že je možná moc těsná nebo jsem si ho přeležela, ale teď bolí už i samo od sebe a když ho zmáčknu tak bolí opravdu hodně.
Je měkké, nemá žádnou bouličku, otok ani modřinu ale bolí to jako kdyby mě do něj někdo vrazil pěstí…
druhé mě vůbec nebolí, obě mají normální měkké bradavky a občas trochu samovolně vytéká mlezivo což je prý v pořádku.
Jsem ve 36tt tak se bojím aby to nebyl nějaký zánět a neovlivnil mimčo…

tohle bys mela rict hlavne svymu gynekologovi resp ja bych mu uz davno volala ;) muze to byt cokoliv ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
746
26.5.16 19:29

@JayLee ono mě to začalo bolet až po „odpolední siestě“ a můj doktor tam už dnes není ale zase nechtěla jsem plašit na pohotovosti. upřímně, jak se porod blíží, tak mě pořád něco bolí, tak jsem se právě první chtěla zeptat tady jestli to třeba neměl někdo stejně/podobně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
26.5.16 19:31
@Shana píše:
@JayLee ono mě to začalo bolet až po „odpolední siestě“ a můj doktor tam už dnes není ale zase nechtěla jsem plašit na pohotovosti. upřímně, jak se porod blíží, tak mě pořád něco bolí, tak jsem se právě první chtěla zeptat tady jestli to třeba neměl někdo stejně/podobně :)

jasnacka rozumim ;) ja se ptala na kazdej prd radsi dr a nelituju toho však nikdy nevis ;) spis jde o to aby se ti tam nedelal nejakej zanet nebo tak něco a pak to nemelo vliv na kojeni :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
746
26.5.16 19:36

@JayLee mě právě v hlavě ten zánět taky vytanul, protože je divné, že je to jen jedno :/
mlezivo se mi tvoří už nějakou chvilku, takže jak bolí nalitá prsa a tak vím, a je to jiné :/
no rozhodně pokud to neodezní do zítra tak si ráno k doktorovy dojdu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
26.5.16 19:44
@Shana píše:
@JayLee mě právě v hlavě ten zánět taky vytanul, protože je divné, že je to jen jedno :/
mlezivo se mi tvoří už nějakou chvilku, takže jak bolí nalitá prsa a tak vím, a je to jiné :/
no rozhodně pokud to neodezní do zítra tak si ráno k doktorovy dojdu :think:

minimalne mu zavolej třebas bude vedet a pordi po tel aby ses tam netrmácela i když samozrejme je vždy lepsi aby to videl ze jo no ale uvidíš ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
746
26.5.16 19:46

@JayLee taky pravda :) nic horšího, než že mi řeknou abych stejně přijela se nestane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
26.5.16 19:51
@Shana píše:
@JayLee taky pravda :) nic horšího, než že mi řeknou abych stejně přijela se nestane :)

presne tak hlavne zadny plaseni a stres :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
474
26.5.16 19:57

@Shana Ahoj, mám totéž prsa mě bolí někdy na střídačku, někdy obě současně a někdy to pekelně píchá. Je to kvůli tvoření mleziva, vždycky den po bolestech se ho u mě vytvoří víc. Rozhodně prsa nemasíruj a nemačkej, ideálně na ně vůbec nesahej, tím to zhoršuješ a dokonce si můžeš způsobit ještě stahy. Pro svůj klid se ale poraď s lékařem, ale myslím si, že tě uklidní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
26.5.16 20:04

@JayLee děkuji ^^

@Anna01 aha, mě vždy boleli najednou a pak se víc vypnuly ale byla to taková tupější bolest, tohle je fakt jak kdyby do mě někdo boxoval XD ale jestli to máš na střídačku, tak je možné, že jsem to jen zatím nezažila tak intenzivně :) to by bylo fajn, to by nebylo nic špatného :) ale asi si pro jistotu stejně doktorovy zavolám a jen se ujistím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat