Bolest jizvy a v prsu po fyzické námaze - 3 roky po augmentaci

Anonymní
9.4.16 12:23

Bolest jizvy a v prsu po fyzické námaze 3 roky po augmentaci

Ahoj, jdu si k Vám pro radu, konkrétně tedy k uživatelkám, které jsou po augmentaci delší dobu, stejně jako já

Asi před měsícem jsem si docela nešikovně narazila levé prso (dělali jsme s přítelem blbosti), docela mě to bolelo, asi jako klasická naraženina, plus mě začínala pobolívat jizva (v podprsní rýze). Nějak jsem to ale nevnímala a říkala si, že to bude ok, prso bylo chvíli tvrdší, ale postupem zas změklo. Jenže včera jsem nastoupila do provozu na sklad (kde musím být povinně jako THP pracovník 5 dní - takže do příštího čtvrtka) a tím, jak jsem zvedala 8 hodin těžké předměty, jsem si to prso asi zase nějak namohla, protože mě zase bolí, bolí jizva a je taková trochu dočervena (spíše v okolí). V jedné chvíli při zvedání břemene mi dokonce vystřelila cca vteřinová křeč do místa té jizvy a já jsem teď na vážkách, zda mám v pondělí opět na pracoviště nastoupit a nebo raději zajet k doktorovi (v tomto případě asi praktický lékař, protože klinika je daleko).

Máte nějaké zkušenosti s takovouto námahou prsa po augmentaci, měla bych se něčeho obávat, nebo se to běžně stává?

Prosím o zachování anonymity :)

Děkuji předem všem za info :)

• Nahlásit
  • Citovat

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama