Bolest kolem levé lopatky a pod levým prsem

32
14.2.20 13:56

Bolest kolem levé lopatky a pod levým prsem

Zdravím všechny, přišla jsem si pro nějakou radu než zamířím v pondělí k doktorovi abych zvládla víkend.

Dnes ráno jsem se probudila s šílenou bolestí pod levou lopatkou, která mi vede přes bok až pod levé prso. Nemohla jsem ležet na zádech, na břichu… nemohla jsem se bez bolesti otočit ze strany na stranu a už vůbec bez pomoci vstát z postele. Dala jsem si ibalgin, ale ten mi moc nepomohl… jen bolest malinko zmírnil, ale jen na pár hodin. Pak jsem si pčikla a myslela jsem, že se bolestí svalím na zem a už nevstanu. Myslela jsem si, že to rozchodím, tak jsem k doktorce nešla a navíc jsem měla nějaké zařizování a plány, tak jsem to nestihla…

Máte nějakou radu co to může být? Mám trošku strach, když je to v oblasti srdce, ale jde mi to od lopatky, tak asi skřípnutý nerv? Máte nějakou radu/cvik jak by šlo ulevit od té šílené bolesti?

Děkuji za rady a přeju hezký víkend.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24868
14.2.20 14:51

Nejspis blokly hrudni kos nebo skriply nerv. Suche teplo na to :palec: a fyzioterapeuta.

Me presne tyhle mista bolely 5 let, doktori nic neshledali a pak si manzel vsimnul, ze mi jedno zebro vyleza dost nad ostatni. Fyzioterapeutka to spravila, sice bolest jak kraaava, kdyz vybocene zebro tocila zpet, ale od te doby mam klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
14.2.20 15:28

Může to být taky něco na plíci… Ale vzhledem k tomu, že bolest přišla náhle z ničeho nic, tak spíš ten skříplý nerv apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
14.2.20 15:50

Zablokovame zebro nebo neco obdobneho… k doktorovi bych nesla, vyhledala bych fyzio, ta to za jedno sezeni odblokuje a nasmeruje spravnymi cviky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:06

Zablokovaný hrudní koš na 99%, lehni si do tepla na rovinu bez polštáře, zapni třeba dečku.. a zkus se od hlavy až k patě úplně narovnat a odpočívat. Pokud to bude zitra o fous lepší, zkus malou pomalou procházku
horečku a nechutenství nemáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
15.2.20 09:02

Je to tak jak píší holky, ale můžeš si pomoct i sama.
Splést prsty rukou za zády, výdech, hluboký předklon a ruce zatlačit ke stropu, opakovat vícekrát, aby se hezky prokřuplo v páteři, k tomu mám odzkoušeno páteř protahovat, najít si cokoliv, kde se dá zavěsit za ruce a vydržet co nejdéle, toto opakovat každou hodinu, nebo dle pocitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama