Bolest kolem pupíku na levé straně

Anonymní
11.4.20 19:08

Bolest kolem pupíku na levé straně

Ahoj jsem 33tt a mám bolave místo na levé straně vedle pupíku..většinou při námaze (chůze, lehká činnost) je to jako modřina..při odpočinku to zmizí..jinak je to na dotek jako modřina a někdy to bolí jako trochu křečovitě, setkaly jste se stím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.4.20 06:04
@Anonymní píše:
Ahoj jsem 33tt a mám bolave místo na levé straně vedle pupíku..většinou při námaze (chůze, lehká činnost) je to jako modřina..při odpočinku to zmizí..jinak je to na dotek jako modřina a někdy to bolí jako trochu křečovitě, setkaly jste se stím?

Ahoj ja jsem ve 32tydnu a obcas me taky pichne nebo poboli na leve strane jelikoz mimco mam vic na lece strane :) pri zametani nebo kdyz se vic zohybam… I kdyz se snazim klecet kdyz se potrebuju zohnout k necemu… ja bych vic odpocivala pokud to jde.. Nebo si zajdi na gyndu.at zkontroluje mimco.. Ja pohyby cititim Tim se ujistuju ze je mimco OK hlavne se moc nepretezuj! At si to pak nevycitas… Moje mimco je vymodleny po 2 ivf… Tak se snazim byt opatrna.. Ja jdu na gyndu hned v utery po velikonocich drzim peste:-) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat