Bolest kolene a brnění nohy

Anonymní
15.9.20 20:24

Bolest kolene a brnění nohy

Přišla jsem si pro radu. Mám v obou kolenech artrozu a o prázdninách jsem si nechala dát 4 injekce plazmy. Poslední v půlce srpna. Už koncem srpna mě ale začala hodně bolet kolena, teď mě bolí obě, jedno je mnohem horší, bývá i nateklé. Nemůžu spát jinak než na zádech a nohu úplně rovně položenou, každá jiná poloha šílená bolest. K tomu ale mám už několik let problém s necitelností stehna právě v leže na zádech a v sedě. Stačilo se pohnout, změnit polohu a za chvíli to přešlo (řešila jsemna neurologii). Jenomže teď, když nemůžu spát jinak než v leže, mám velký problém i se stehnem. Je za chvíli studené, necitelné a pak začne brnět, jak když si přeležíte nohu. Bodá mě tisíc jehliček naráz. Takže nemůžu spát. Jsem objednaná jak na ortopedii, tak neurologii. Ale až říjen a listopad. Takže jsem chtěla nějakou samodomo radu, abych do té doby nějak vydržela. Měl jste někdo takový problém? Zkoušel jste někdo léčbu plazmou, nemohla tam tak krev nějak zůstat, proto je to nateklé? Hodně jsem si od toho slibovala a teď tohle. @Pudoslava, nevíš?

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama