Bolest kolene a tlak do celé nohy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
29.10.21 12:56

Bolest kolene a tlak do celé nohy

Dobrý den.Uz nějaký čas mě bolí pod kolenem jakoby zezadu v ohybu a jde mi to i do vnitřní strany kolene.Boli mě to i v klidu a když v práci stojím dlouho na místě tak pak mám problémy ohnout koleno.Byla jsem na ortopedii a rentgen mi nic neukázal a ortoped mi řekl že to není ortopedického rázu. Tento týden jsem byla i na Sonu a tam také vše v pořádku. Kolikrat mám tlak i do celé nohy jako kdybych tam měla něco ucpaného. Poradite mi co to může být a jaké vyšetření ještě podstoupit když mi nikde nic nezjistili? Děkuji moc za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18694
29.10.21 13:05

No zajdi za rehabilitačním doktorem a pak choď na rehabky a fyzioterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 14:37

Podle mě to může být i cévní problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.10.21 18:41
@píďalka0484 píše:
Podle mě to může být i cévní problém…

Když mi ale ani Sono nic neukázalo? Už si vážně nevím rady.Nebo poradit jaké léky na to užívat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 18:49
@Nick86 píše:
Když mi ale ani Sono nic neukázalo? Už si vážně nevím rady.Nebo poradit jaké léky na to užívat

To by na Sonu asi vidět bylo… A co neurologie? Měla jsem jednou skriply nerv v zádech a příznaky jak při tromboze… Bolest strašná, otok… Pomohla analgetika a pak nějaké léky na uvolnění svalů… Po pár dnech to polevili a byl klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.10.21 20:09

Neurologii jsem ještě nezkoušela. Se zády mám taky občas problém že mě bolí. Snad už konečně něco pomůže. Uvidim co mi řekne doktorka až k ní půjdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat