Bolest kolene - jít s tím teď k lékaři? A kam?

7
4.5.20 07:55

Bolest kolene - jít s tím teď k lékaři? A kam?

Zdravím všechny prosím o radu a nemohu se rozhodnout.
Hrála jsem si s dcerkou a kruplo mi v koleni. Už je to pěkných pár dní, možná i týdnů. Ale od té doby nemůžu to koleno pokrčit, nemůžu na něj sednout nebo se o něj opřít, někdy bolí i v noci, kdy je noha natazena. Při chůzi a dalších činnostech problém nemám. Tak co teď s tím? Otravovat tím teď lékaře, nebo to ještě nechat být? Případně kam, ortopedie, nebo zavolat svému obvodakovi?
Chci to řešit teď, protože předpokládám, že ne pošlou na rentgen a my bychom se v nejbližší době rádi začali snažit o další dítě. Děkuji za přečtení a řadu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13406
4.5.20 08:02

Zavolej si na ortopedii a tam ti řeknou, jestli máš přijít nebo to počká. Mě takhle jednou zakřupalo po 4. porodu, ale já jsem nemohla několik dní ani chodit, takže jsem skončila na pohotovosti. Nakonec mi ortoped vytáhl z kolene vodu a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14747
4.5.20 08:15

@Por. já bych už nečekala, samo to nepřešlo, a většina lékařů už normálně ordinuje, buď přímo na ortopedii, nebo k tomu obvoďákovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3003
4.5.20 08:32

Určitě bych to řešila. U nás normálně ordinuje i jedna zubařka a když se budou otevirat kadeřnictví a kosmetiky, tak i ten lékař už by mohl pracovat normálně.. Navíc při prohlížení kolene a rentgen můžeš mít ty i lékař roušku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
4.5.20 09:02

Volat na Ortopedii, obvodak napíše pouze doporučení a je to jen cesta navíc k dalšímu lékaři. Můžou to být vazy, voda, meniskus. RTG podstoupis a případně ti daji na břicho “perinku”, ale pokud pujdes hned, tak i rtg bude hned :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
4.5.20 09:11

Zavolej na ortopedii a dojdi si tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
9.5.20 17:45

Holky moc děkuji, zajdu si tam :)