Reklama

Bolest kolene po operaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 17:18
Bolest kolene po operaci

Ahoj, před 2 měsíci jsem byla na operaci s kolenem, domů mě poslali celkem rychle a vše bylo bez komplikací, nemocenskou mi dr. zrušila na začátku září, že zátěž mám mít jako obvykle a že nemám omezení. Ale celý tento týden mě koleno bolí, ráno to je celkem dobré, ale postupem dne se to zhoršuje, bolest sice není nesnesitelná, ale v práci, kde jsem na nohou je to dost omezující, několikrát za den vyšlápnout schody, žádná možnost si sednout. Poslední 3 dny jsem neměla zátěž skoro žádnou, cesta maximálně do města a zpátky a stejně bolí. Máte někdo tipy, triky co dělat? Brufenem se ládovat nechci a pomáhá tak na hoďku, max. dvě a to ne úplně, navíc i leduju. Zkoušela jsem si koleno stáhnout, bez výsledku. Nebo jestli nějaká homeopatika? Nemám s nimi ale moc zkušeností.

Děkuji za nápady :srdce:

Reklama

Reakce:

Evickamicka
Stálice 93 příspěvků 12.09.18 17:26

A co ti operovali přesně?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 17:35

@Evickamicka Nebylo to artroskopicky - upravovali povrch kosti, mám asi 2 cm velkou jizvu.

Nejsem si jistá, jestli mě to bolí kvůli toho operovaného a nebo prostě si koleno odvyklo na zátěž. Je pravda, že ač to nebyla moc invazivní operace, tak cca 1,5 týdne jsem nemohla nohu ani zvednout a měsíc jsem nemohla nohu ohnout.

Evickamicka
Stálice 93 příspěvků 13.09.18 15:50

Radši si zajdi k doktorovi, lepší než něco zanedbat :)

Le_lenaz
Stálice 78 příspěvků 13.09.18 15:56

A co nějaké rehabilitace? Jinak je třeba nohu pomalu posilovat, svaly jsou ochablé ale to bych se poradila s doktorem aby ti dal nějaké cviky. Spíš se divím že ti nic nedal.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama