Bolest konečníku po porodu (revize)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
6.7.22 21:10

Bolest konečníku po porodu (revize)

Ahoj holky,

potřebovala bych se poradit, zda má někdo podobnou, či stejnou zkušenost.
Jsem tři týdny po porodu, momentálně už po druhé revizi - při první vnitřní krvácení, při druhé placenta v děloze.
Jediný problém, který mě momentálně trápí je ten, že mě bolí konečník. Nikdo z doktorů mi nedokáže říct z jakého důvodu, jestli je to z toho, jak hodně šitá jsem, nebo to může být jiný problém..? Vnitřní hemeroidy údajně nebolí, z konečníku nekrvácím a stolice je pravidelná. Nemít po boku schopnýho manžela, nemohla bych se o malou ani postarat, protože jak píšu, bolesti fakt nesnesitelný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.7.22 22:07

Že by problémy s kostrčí (uskřinutý nerv)?
(Manželka měla, pomohla masáž.) 8)

• Citovat
  • Nahlásit
1057
6.7.22 22:20

Kostr, prej mojzisova metoda na odblokovaní. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 23:29

Něco podobného jsem po druhém porodu taky měla. Nebolel mě konečník pořád, ale kdykoliv se trochu zaplnil močový měchýř, projela mi někde níž bublinka plynu nebo jsem nedejbože potřebovala na velkou, byl to masakr, každá návštěva wc byla s rukama zapřenými o zeď a se slzami… Přešlo to s koncem šestinedělí. Šitá jsem nebyla, ale porod byl s dystokií ramének a zřejmě mi tam syn něco skřípnul, plus možná nějaká vnitřní pohmožděnina. Dodnes mě bolí záda v bederní oblasti… Ať je brzo dobře. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:02

Zašla bych na proktilogii, může to být mikrotrhlinka v konečníku. Bolí to úplně šíleně. Ale dá se to řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
5
7.7.22 19:24

Měla jsem v plánu uskutečnit návštěvu proktologa, ale údajně musím čekat celé šestinedělí, které se mi od revize počítá od začátku :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.22 00:46
@flybe píše:
Kostr, prej mojzisova metoda na odblokovaní. Držím palce :hug:

Při masáži je potřebné sáhnout na kostrč konečníkem, chce to být připraven. :kytka: Nelekejte se. 8)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat